NBA 2K21 kasıyor

NVIDIA denetim masasında 3D ayarların yönetilmesine girin oradan program ayarlarına girin ekleye basıp NBA'i seçin ve bu prrogram için seçilen grafik işlemcisini yüksek performanslı NVIDIA grafik işlemcisini seçin oyun otomatik olarak entegre grafiği kullandığı için kasıyor aynısı bende de vardı böyle çözdüm.

Benim bilgisayarımın fiyatları rağmen kasma sorunu yaşıyordum, sorun asıl ekran kartımı görmemesi gibi bir durumdan sorumluydı. NVIDIA kontrol paneli -> 3D ayarlarını yönet -> program ayarları -> ekle -> 2K21'i ekleyip sonrasında bu program için tercih edilen grafik işlemcisini seçin: -> yüksek performanslı NVIDIA işlemci seçince sorun halloldu.

Çözüldü hocam teşekkürler.

Dostum nereden yapıyoruz açıklayabilir misin? Aynı sorunu bende yaşıyorum bilgisayarım sistem gereksinimlerini karşılıyor ancak oyun kariyer modunda atıyor birden ve bugün gün içinde açar açmaz kasma sorunu yaşamaya başladım.

Dostum nereden yapıyoruz açıklayabilir misin? Aynı sorunu bende yaşıyorum bilgisayarım sistem gereksinimlerini karşılıyor ancak oyun kariyer modunda atıyor birden ve bugün gün içinde açar açmaz kasma sorunu yaşamaya başladım.

Hocam masaüstünde sağ tıkla NVIDIA Denetim Masası'na gir. Oradan 3D ayarlarının yönetilmesi var ona tıklayıp program ayarları kısmına gir. NBA2k21'i seçip tercih edilen grafik işlemcisini de NVIDIA yap sorun çözülür. Oyundan atma derken mycareere girdiğin anda mı atıyor oyundan?

Yeni konular

Geri
Yukarı