NBA 2K21 mycareer attiribute upgrade ne işe yarıyor?

Eren Özaydın

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, NBA2K21 Mycareer'de maçlardan kazandığımız attiribute upgrade ne işe yarıyor? Artığı zaman progression kısmında ünlem çıkıyor fakat progression sekmesinde hiçbir değişiklik yok. Vc ile arttırma yapabiliyoruz yani bir şey değişmiyor. Nedir bu ne işe yarar? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

aynı şekil ben de meraklıyım bunun hakkında acaba stamina tarzı özelliklerimizi mi arttırıyor? çünkü benim staminam artmış ama nasıl olduğu hakkında pek fikrim yok.

Kariyerin başlarında açık olmayabilir belki. Normalde o kısımdan özellikleri yükseltebilmen gerekiyor. Oyun orijinal diye düşünüyorum.

Hocam oyun orijinal yükseltebiliyorum zaten özelliklerimi fakat anlamadığım şey şu: Maçlardan sonra mypoints kazanıyorum ve o çubuk dolunca yükseltme yapabilirsin diyor fakat ben zaten yükseltmeyi o çubuk dolmadan da yapabiliyorum not: Henüz 72 overallım.

Progression kısmında yukarıda bir yerde ne kadar yükseltmenizin kaldığı yazar. Dediğiniz maç sonu gelen puanlarla seviye atlayınca ekstra yükseltme puanı gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı