NBA 2K23 alınır mı?

KyHa

Decapat
İndirimlere bakarken NBA 2K23'ün 111 liraya düştüğünü gördüm. Bu arada basketbol ile ve basketbol oyunlarıyla hiç aram yok neredeyse o yüzden bu konuyu açtım. Hiç NBA 2K serisi oynamayan biri olarak alsam sarar mı acaba? Gamepad ile oynayacağım ve PES ile FIFA'yı yalayıp yutan biriyim ama hiç basketbol oyunu oynamadım. Oyun hakkında oradan buradan okuduğuma göre beğenmeyen birçok insan var. Nedeni nedir acaba?

Eğer ki daha önce hiç basketbol oyunu oynamadıysanız alabilirsiniz. MyLEAGUE oldukça eğlenceli, deneyebilirsiniz.​

Yani Online kısmı çok tavsiye edilmiyor hile yüzünden ancak oyun kaliteli. Önceki seriden oyunu yoksa elinizde alın. Ben en son 2K12 oynamıştım modlayarak. Yıllardır oynamıyordum aldım indirimi görünce.

Yani Online kısmı çok tavsiye edilmiyor hile yüzünden ancak oyun kaliteli. Önceki seriden oyunu yoksa elinizde alın. Ben en son 2K12 oynamıştım modlayarak. Yıllardır oynamıyordum aldım indirimi görünce.

Dediğim gibi hiç aram yok basketbol ile. Almıştım fakat iade ettim daha yeni. Benlik değilmiş pek.

Geri
Yukarı