NBA 2K23 alınır mı?

Daha fazla  
Basketbol hayranı bir insanim NBA2k21'i almıştım PlayStation'a fakat PS4 hem 60 hrz hem de PS Plus istediği için sadece botlarla oynuyordum veya normal kariyer şu an NBA2K23 indirimde 600 TL'den 200 TL'ye düşmüş sizce alınır mı?

Merhaba, aldınız mı ? Ben de kararsızım. Ps4 kullanıyorum.
Aga kesinlikle aldim ve oyun harika

Bende nba 2k21 vardi PS4 te ama bu oyun bir farkli hem yeni oyuncularla oynayamk icin aldim hemde ja morantin falan baya overalli yukselmis o yuzden aldim ve daha akici

Yani 50 saat Kadar oynadim steamde ve bu 50 saatin hepsini botlara karsi oynadim o derece sikilmadim yani

Aga kesinlikle aldim ve oyun harika

Bende nba 2k21 vardi PS4 te ama bu oyun bir farkli hem yeni oyuncularla oynayamk icin aldim hemde ja morantin falan baya overalli yukselmis o yuzden aldim ve daha akici

Yani 50 saat Kadar oynadim steamde ve bu 50 saatin hepsini botlara karsi oynadim o derece sikilmadim yani
Alcaksan hic dusunme Bence cok eglenceli cok guzel sariyor oyun hem mycareer de baya iyi az bir sey oynadim ama yine kucuk bir hikaye guzel oynanislar kesin Al sahsen Ben cok sevdim cok sey katmislae oyuna cogu Kisi sevmemistin oyunu fakat Alinabilir ve sut zistemi de degisik ozellikle alley Opp yaparken kareye basarak sen ayarliyirsun eski nba gibi degil baya guzel

Yani Ben cok sevdim ama Bence incelemeleri okuma cunku insanin biraz hevesi kriliyor ama yinede oyun harika arkadan Muzik aciyorsun bam bam Smaclar alley Opp falan bir anda ziplayip 3 kisinin icinden içeriye girip smaci koyuyon

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı