NBA 2K23 Türkçe yama var mı?

Met11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar NBA 2K23 almayı düşünüyorum fakat Türkçe dil desteği yok. Kurabileceğim bir yama var mı? Bir de hayatımda hiç NBA oyunu oynamadım, oyuna alışmam ne kadar sürer?

Türkçe yama sanırım mevcut değil. Futbol oyunu oynadıysan ve basketbol kurallarını biliyorsan hızlı bir şekilde alışabilirsin. Ben ilk oynadığımda yaptığım en büyük hata savunmayı yanlış yapmaktı. Savunma yapacağın zaman doğru yerde olursan gerisi gelir diye düşünüyorum. Bunun için de oyun içi yardımcı göstergeler oluyor. Çok sıkıntı yaşamazsın.

Yaması yok, oyuna alışman ise çok uzun sürmez. Yalnız gamepad ile daha kolay ben klavye ile denemiştim elim ayagıma dolaşıyordu.

NBA Live 2003'ten beri klavye ile oynadığım için ben hala klavye ile oynuyorum ve tam tersi ben gamepad ile oynayınca elim ayağıma dolanıyor :D Ama tabi gamepad ile daha kolay ve bazen keşke gamepade alışsaydım diyorum tüm oyunlarda.

My Career için alacağım. Hikayesi var sanırım. Önceki oyunlarında Türkçe yama var mıydı?

türkçe yama yok diye biliyorum ama çok fazla ihtiyacın da yok. myplayer oynayacaksan zaten hiç ihtiyacın yok oyuna girince seni yönlendiriyor ne yapman gerektiğine dair mygym oynayacaksan ingilizceden önce nba hakkında bilgi sahibi olman gerekiyor. oyuna alışman max 1 hafta

Geri
Yukarı