NBA 2K24 alınır mı?

Onur Polat

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den baktım çok olumsuz görünüyor ama indirimde şu an oyun, sizce alayım mı? Daha öce hiç oynamadım ve almadım. Neden çok olumsuz oylar aldı oyun bilmiyorum ama önerir misiniz NBA 2K24'ü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kral kötü yorum almasının nedeni Next gen olmaması sana en kısa şekilde şöyle açıklayım PS5 sürümü ile bizimki aynı değil (PC sürümü yani) ayrıyeten her sene aynı oyun hiçbir değişiklik yok. Ama ilk kez oynayan birine kesinlikle zevk verir.
Önerim myteam asla girme aşırı P2W kariyerde öylede yine orada kendin gelişebiliyorsun.

Kral kötü yorum almasının nedeni Next gen olmaması sana en kısa şekilde şöyle açıklayım PS5 sürümü ile bizimki aynı değil (PC sürümü yani) ayrıyeten her sene aynı oyun hiçbir değişiklik yok. Ama ilk kez oynayan birine kesinlikle zevk verir.
Önerim myteam asla girme aşırı P2W kariyerde öylede yine orada kendin gelişebiliyorsun.
Selam hocam,
Geçen ay psn plus vermişti de öyle indirmiştim de playstation 4 current gen oynuyorum. Daha önce kariyerden başka bişey oynamazdık. Arkadaşlar da varken park, rec giriyorduk çok keyifliydi. Şimdi kimse kalmadı ve kariyer sıkıcı geldi. Myteam girdim ki daha önce tekdüze idi bu yıl epey keyifli yapmışlar. Triple threat olsun clutch time olsun challengeler olsun, tek kuruş para vermedim 200k mt yapmıştım ve kadromda galaxy opal-dark matter oyunlarla dolu. Eğer az biraz oyuna hakimsen online bazı görevleri yaparsan pink diamondlar havada uçuşuyor. Hatta çoğu için online oynamana gerek bile yok. Bayramdan sonra haftasonu başından kalkamadım. Ne var ne yok topladım, dün yine yeni görevler gelmiş onları yapayım derken keyifli geçiyor zaman. Tavsiye ederim.

Selam hocam,
Geçen ay PSN Plus vermişti de öyle indirmiştim de PlayStation 4 current gen oynuyorum. Daha önce kariyerden başka bir şey oynamazdık. Arkadaşlar da varken park, rec giriyorduk çok keyifliydi. Şimdi kimse kalmadı ve kariyer sıkıcı geldi. Myteam girdim ki daha önce tekdüze idi bu yıl epey keyifli yapmışlar. Triple threat olsun Clutch time olsun challengeler olsun, tek kuruş para vermedim 200k mt yapmıştım ve kadromda Galaxy opal-Dark matter oyunlarla dolu. Eğer az biraz oyuna hakimsen Online bazı görevleri yaparsan pink diamondlar havada uçuşuyor. Hatta çoğu için Online oynamana gerek bile yok. Bayramdan sonra hafta sonu başından kalkamadım. Ne var ne yok topladım, dün yine yeni görevler gelmiş onları yapayım derken keyifli geçiyor zaman. Tavsiye ederim.

Güzel mesajın için teşekkürler hocam bayağı heyecanlandırdın beni myteam konusunda bir deneyelim bakalım bu yılıda.

Geri
Yukarı