NBA için Gamepad önerisi

#JenyX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle NBA 2k20 almayı düşünüyorum Steam'den alacağım ve bilgisayardan oynuyacağım, oynamak için bir Gamepad almayı düşünüyorum. PC'den Xbox kolu kullanılır mı onu bilmiyorum ve Xbox kolu mu yoksa PS kolu mu alsam bilemedim daha önce çok PS Gamepad'ini kullandım fakat Xbox Gamepad'ini az kullandım. 2 tane Gamepad arasında kaldım.
Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Monster Pusat Pro Gamepad(xbox) ya da.
Logitech F310 Gamepad(ps)
Arkadaşlar Güzel önerileriniz için teşekkürler

Son düzenleme:
İki ürünün de fiyatına bakınca 180 TL bandındalar. Bence bu fiyata çıktıktan sonra kablolu alma, o nedenle Monster Pusat Pro derim. Ayrıca arkadaşımın F710'unu kullanmıştım ve triggerların hissiyatını beğenmemiştim. F310'da aynı tip olduğu için triggerlara basınca tatmin etmez bence. Pusat Pro daha iyi görünüyor trigger bakımından. Ben 1.5 yıldır Xbox One Controller kullanıyorum ve memnunum. Xbox One Controller Windows 10'da Bluetooth ile bağlanabiliyor. Yine kablosunu alabilirsin ayrıca. Bana göre Xbox'ın buton dizilimi PS Gamepad'den daha ergonomik. Tabii bu kişiden kişiye değişebilir. Xbox One Controller'ın fiyatı 340 TL bandına yaklaşmış indirimli bulabilirsen onu kovala derim. Pusat Pro'yu da sadece Xbox buton dizilimi ve kablosuz olması sebebiyle önerebilirim, denemedim hiç.

İki ürünün de fiyatına bakınca 180 TL bandındalar. Bence bu fiyata çıktıktan sonra kablolu alma, o nedenle Monster Pusat Pro derim. Ayrıca arkadaşımın F710'unu kullanmıştım ve triggerların hissiyatını beğenmemiştim. F310'da aynı tip olduğu için triggerlara basınca tatmin etmez bence. Pusat Pro daha iyi görünüyor trigger bakımından. Ben 1.5 yıldır Xbox One Controller kullanıyorum ve memnunum. Xbox One Controller Windows 10'da Bluetooth ile bağlanabiliyor. Yine kablosunu alabilirsin ayrıca. Bana göre Xbox'ın buton dizilimi PS Gamepad'den daha ergonomik. Tabii bu kişiden kişiye değişebilir. Xbox One Controller'ın fiyatı 340 TL bandına yaklaşmış indirimli bulabilirsen onu kovala derim. Pusat Pro'yu da sadece Xbox buton dizilimi ve kablosuz olması sebebiyle önerebilirim, denemedim hiç.
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı