NBA Maçları Nasıl İzlenir?

Bedava derken sanırım IPTV vb. kaçak uygulamalarla izlemek istiyorsunuz. Burası pek uygun değil bu soru için. Korsana destek verilmemektedir. Ayrıca; şuan Amerika hariç hiçbir ülkede televizyonda tüm maçlar verilmiyor. NBA uygulamasından üye olabilirsiniz.

Bedava derken sanırım IPTV vb. kaçak uygulamalarla izlemek istiyorsunuz. Burası pek uygun değil bu soru için. Korsana destek verilmemektedir. Ayrıca; şuan Amerika hariç hiçbir ülkede televizyonda tüm maçlar verilmiyor. NBA uygulamasından üye olabilirsiniz.
Ben de korsana karşıyım yalnızca merak ettim izleyebileceğimiz bedava bir yer var mı diye ?

Ben de korsana karşıyım yalnızca merak ettim izleyebileceğimiz bedava bir yer var mı diye ?
Hâla diretiyorsunuz 😄. Size önerim, NBA izlerken Türkiye’de izleyeceğiniz maç şansınıza, yayıncı kuruluş hangisini verirse onu izlemek zorundasınız, NBA uygulamasını indirip oradan her maçı izleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı