Gıda ND ve diğer marka kedi mamalarında indirim

technope

Hectopat
ND ve diğer marka kedi mamalarında birkaç gündür güzel indirimler var. Satıcısı Amazon olduğu için SKT'leri de epey uzun.

Kendi kedilerim için ND düşük tahıllı tavuklu ve narlı mamayı kullanıyorum. 10 kiloluk mama yaklaşık 6-7 ay yetiyor.

Geçen gün satın almıştım, SKT 2025 olarak geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke daha önceden görseydim bizde kedimiz için nd tahılsız tavuklu narlı kullanıyoruz ama 10kg olanı bitmiş. 2 tane 5 alsak pahalıya geliyor. Fiyatı ne kadardı acaba.

Keşke daha önceden görseydim bizde kedimiz için nd tahılsız tavuklu narlı kullanıyoruz ama 10kg olanı bitmiş. 2 tane 5 alsak pahalıya geliyor. Fiyatı ne kadardı acaba.
Ben 9 yıldır düşük tahıllı tavuklu narlı olanı alıyorum hocam konuda paylaştığım mama. Halen 1634 TL. Tahılsız olan hiç indirime girmedi sanırım görmedim.

Tahılsız varken düşük tahıllı neden kullanıyorsunuz hocam bir sebebi var mı merak ettim
Hocam o konu çok karışık, ben de tahıllı veya düşük tahıllı kullanıyorum çünkü kedim tahılsız mama tüketmiyor. Bazı veterinerler de tahılsız mamanın yüksek protein oranından dolayı çok da sağlıklı olmadığını söylüyor ama kimisi de "bu hayvanlar etçil tahılla ne işi var" diye bakıyor. İkisi de haklı gibi, kediniz hangisini daha çok seviyorsa o en iyisi diye düşünüyorum ben de

Yeni konular

Geri
Yukarı