Ne bu vergiler?

@13314

Aklıma geldi bak. Konuyla alakasız ama. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakika 4:25

Ula hamamda encinsellik olur mu?
Sanki denemişte bir randıman alamamış gibi.

Bizim "gâvur, bunlardan bir cacık olmaz" dediğimiz kimseler geçenlerde insanlı uzay aracı gönderdi; biz burada eşcinseller şöyle, eşcinseller böyle diye tartışıyoruz. Ayasofya'yı tartışıyoruz. Ekonomiyi tartışmamız gerekiyor, geçim sıkıntısını tartışmamız gerekiyor, işsizliği tartışmamız gerekiyor; biz tam aksine, olmadık işlerle uğraşıyoruz.

İşin çok daha kötü yanı; bunları gören, sorgulayan, araştıran neslin geleceğini, bunları görmeyen cahil kesim belirliyor.

Bu millete her şey mübah.

Son düzenleme:
Bizim "gâvur, bunlardan bir cacık olmaz" dediğimiz kimseler geçenlerde insanlı uzay aracı gönderdi; biz burada eşcinseller şöyle, eşcinseller böyle diye tartışıyoruz. Ekonomiyi tartışmamız gerekiyor, geçim sıkıntısını tartışmamız gerekiyor, işsizliği tartışmamız gerekiyor; biz tam aksine, olmadık işlerle uğraşıyoruz.

İşin çok daha kötü yanı; bunları gören, sorgulayan, araştıran neslin geleceğini, bunları görmeyen cahil kesim belirliyor.

Bu millete her şey mübah.
O ne ki? Geçen erkek arkadaşımla ilgili ilişkime dair bir konu açtım. Üyelerden biri "cehenneme git, helak ol, yerin dibine batın hepiniz, kahrolun" falan yazdı 😆 Daha neler neler yazdı da hatırlamıyorum şimdi.

biz burada eşcinseller şöyle, eşcinseller böyle diye tartışıyoruz. Ayasofya'yı tartışıyoruz. Ekonomiyi tartışmamız gerekiyor, geçim sıkıntısını tartışmamız gerekiyor, işsizliği tartışmamız gerekiyor; biz tam aksine, olmadık işlerle uğraşıyoruz..

Zaten asıl olay bu, adamların en başarılarından biri bu. Ne zaman ekonomi tartışılmaya başlansa gündem değiştiriliyor. Ben hatırlamıyorum şöyle adam akıllı ekonomi tartışıldığını. Dönemi geliyor ekonomik sorun mu var, hoop bir olay çıkıyor sonra konu sadece o oluyor. Dolar şuan 6,80 civarı ve çevrende kaç kişi bu konuda telaşlanıyor? Dolar 4 liralara çıkarken yer yerinden oynuyordu herkeste kaygı başlıyordu ama şimdi 6,80 olmuş kimsede çıt çıkmıyor. Kötü ekonomi normalleştiriliyor. Kısacası ALIŞTIRILIYORUZ. Ha birde bunu toplumda konuşsak, sosyal medyada hastag açsak vatan haini ilan ediliyoruz. Halkı galeyana getiren biz oluyoruz. Artık istediğimizi söyleyemiyoruz, artık eskisi gibi ÖZGÜR DEĞİLİZ. Bunları yazarken bile korkuyorum acaba başıma bir şey gelir mi?

Zaten asıl olay bu, adamların en başarılarından biri bu. Ne zaman ekonomi tartışılmaya başlansa gündem değiştiriliyor. Ben hatırlamıyorum şöyle adam akıllı ekonomi tartışıldığını. Dönemi geliyor ekonomik sorun mu var, hoop bir olay çıkıyor sonra konu sadece o oluyor. Dolar şuan 6,80 civarı ve çevrende kaç kişi bu konuda telaşlanıyor? Dolar 4 liralara çıkarken yer yerinden oynuyordu herkeste kaygı başlıyordu ama şimdi 6,80 olmuş kimsede çıt çıkmıyor. Kötü ekonomi normalleştiriliyor. Kısacası ALIŞTIRILIYORUZ. Ha birde bunu toplumda konuşsak, sosyal medyada hastag açsak vatan haini ilan ediliyoruz. Halkı galeyana getiren biz oluyoruz. Artık istediğimizi söyleyemiyoruz, artık eskisi gibi ÖZGÜR DEĞİLİZ. Bunları yazarken bile korkuyorum acaba başıma bir şey gelir mi?
Şu an bu yaşananlar hiç normal değil 21. yüzyıldayız Türkiye 97 yıldır hala ekonomi konuşuyor. 97 yılda hiç mi bir şey değişmez . Biz zaten alıştık.

Çok güzel bir hediye.

Son düzenleme:
Ekonomiyi tartışmamız gerekiyor, geçim sıkıntısını tartışmamız gerekiyor, işsizliği tartışmamız gerekiyor; biz tam aksine, olmadık işlerle uğraşıyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

😅 🤣

Elektronik eşyalara erişimleri ucuz olabilirler fakat orada yaşam pahalı. Kazandıkları paranın büyük bir kısmı sigortaya ve kiraya gidiyor, ABD'de sigortan yoksa kalp krizi geçirsen bile kimse gözünün yaşına bakmaz. Sen sanıyor musunki oradaki bütün asgari ücretlilerin PS'ını var? Nereye gidersen git hiçbir yerde hayat kolay değil. Ayrıca ülkede insanlar açlıkten ölürken sizin derdiniz PS5 alamamak.

Bu zamana kadar halkın dini duygularını sömürerek bu mevkiye gelmeyi başardılar. Daha sonra yol yaparak göz boyamaya devam ettiler. Sonra bunlara oy veren insanımsı 'primatlar' dolar fazla diye ağlıyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı