Ne iş yapıyorsunuz?

• Bir ajansta video ağırlıklı görsel işler yapıyorum.
  • Hafta içi, 9.30-18.30, bazen cumartesi yarım gün oluyor ekstradan.
  • Güncel yoksulluk sınırının altında kazanıyorum.

12. sınıf meslek lisesi öğrencisiyim staja gidiyorum aylık 18k.

Adalet Bakanlığı personeliyim, normal memur maaşı alıyorum.

Hangi işte, hangi saat aralığında çalışıp aylık ne kadar kazanıyorsunuz? Öyle bir merak ettim kim ne iş yapıyor diye 😁

Tekstil eşofman, tshirt, sweatshirt ve benzer ürünler üretiyoruz ve çalışma saatlerimiz 8:00 ile 18:30 arasında. Gelir, ticarette her zaman değişiyor bir şey diyemem.

Hocam daha önce ilginç bir anınız oldu mu korumalık yaparken?

İlginç sayılabilecek durumlar sık oluyor genelde ama evet korumalık yaparken koruduğum kişinin silahı vardı taşıma olarak toplum içinde yere düşmüştü millet panik yapıp polis çağırmıştı kötü söylemlerde bulunmuştu takım elbise ile gidilen bir yerde.

Çok fazla var bu şekilde günlük olarak ilk çalıştığım zamanlarda koruduğum bir iş kadınının bana cinsel bir teklifte bulunması vs.

İlginç sayılabilecek durumlar sık oluyor genelde ama evet korumalık yaparken koruduğum kişinin silahı vardı taşıma olarak toplum içinde yere düşmüştü millet panik yapıp polis çağırmıştı kötü söylemlerde bulunmuştu takım elbise ile gidilen bir yerde.

Çok fazla var bu şekilde günlük olarak ilk çalıştığım zamanlarda koruduğum bir iş kadınının bana cinsel bir teklifte bulunması vs.

Kabul ettiniz mi? Hocam ayıptır sorması.

Geri
Yukarı