Ne istiyorsunuz?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Mesela bir yeri gezmek, bir yere gitmek, bir şey almak, bir şeyde başarılı olmak, işte yükselmek, akşam geç saatlere kadar oturmamak, bir oyunda sonraki bölüme/seviyeye ulaşmak. Ne istiyorsunuz siz?

Mesela bir yeri gezmek, bir yere gitmek, bir şey almak, bir şeyde başarılı olmak, işte yükselmek, akşam geç saatlere kadar oturmamak, bir oyunda sonraki bölüme/seviyeye ulaşmak. Ne istiyorsunuz siz?
Bu yazdıklarının tamamını elde etmek için para lazım. Ben parayı istiyorum.

Yeni bir telefon almak, bir de yurtdışına çıkmak.

Elite: Dangerous'da AspX imi gelistirmek ve Müşteri bulmak inşAllah

Kendi evimin balkonunda tek başıma rahatça puromu içerken telefonuma gelen "hesabınıza 20.000 TL yattı (maaş)" mesajı ile rahatsız edilmek.

Hayalimdeki evimde, ülkede yaşarken ki başarı hissi ile tüylerimin diken diken olması ve ardından eşim varsa eşimin elini tutup yoksa da "başardım, hayalimdeki yaşamdayım" demek istiyorum.

Üç yıl peşinden koştuğum bir ilişkiyi yakın zamanda kafamda bitirdim. Sonra biri çıktı bana verilmeyen onlarca değeri verdi. Korktum ve kendimi geri çektim. Bir ilişki yaşamamızı istedi fakat kendimden korkarak reddettim. Şu an konuşmuyoruz ama onun beni düşündüğüne yemin edebilirim. Sorunun cevabına gelecek olursak şu anda bir kere olsun gözlerine bakabilmek isterdim. Tam şu anda, şu hâlde göz bebeklerinin içinde kaybolup içimden ne geçerse konuşmak isterim.

2022 model bir TV almayi düsünüyorum su an. Aklimda halihazirda bir tane model var fakat indirime girmesini bekleyecegim. Mevcut TV'de YouTube, Netflix gibi uygulamalarin hicbiri calismiyor. Eskidi artik.
Hocam TV için bütçeniz iyi ise, RTINGS websitesini kullanın seçmek için, çok iyi bir site.

Yeni konular

Geri
Yukarı