Ne kadar acemisiniz?

oscorp

Hectopat
Kuzenim geldiğinde bilgisayarıma CS 1.6 kurmuştu. Az önce biraz multiplayer gireyim dedim, delik deşik oldum. Bir kişiyi vurdum ve onu da sağdaki bildirimden anladım. Herifler ben silah seçene kadar ortalığın... Anladınız işte. 23 yıllık hayatımda hiç CS oynamamış olmamın da etkisi vardır ama noob olduğum su götürmez bir gerçek. Sizin de var mı böyle noob olduğunuz oyunlar?

Gençliğin getirmiş olduğu tecrübem ile yeni başladığım oyunlarda bile acemi olduğumu düşünmüyorum.

Kuzenim geldiğinde bilgisayarıma CS 1.6 kurmuştu. Az önce biraz multiplayer gireyim dedim, delik deşik oldum. Bir kişiyi vurdum ve onu da sağdaki bildirimden anladım. Herifler ben silah seçene kadar ortalığın... Anladınız işte. 23 yıllık hayatımda hiç CS oynamamış olmamın da etkisi vardır ama noob olduğum su götürmez bir gerçek. Sizin de var mı böyle noob olduğunuz oyunlar?
18 yaşındayım, hayatımın her döneminde pc kullandım fakat Cs ye alışamadım, hala kötüyüm Awp kullanıyorum sırf, taramalılarda yapamıyorum. Not: Awp de iyiyimdir.

FPS türüne hakim olduğun zaman oyun farketmeksizin az çok giderin olur. Demek ki daha önce FPS oyunlarını fazla oynamamışsınız. Ortaya karışık, her oyun türüne becerim vardır biraz :)

Yaş 15. Her pro maçda en az 15 kill bununiçinde 5 HS illaki olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı