Steam Ne kadar harcama yaptınız?

1683983493592.png

Old spend ne tam olarak bilmiyorum

"OldSpend", 17 Nisan 2015, Cuma günü TSI 20:00'den önce eklenmiş haricî bakiye toplamını gösterir. Diye yazıyor. Bayağı eski zamanlarda yaptığım yüklemeler var ama onları yazmamış gibi sanki.

Normal olan harcama diğer hesapları da toplarsam ortalama 2200 dolar falan bulur herhalde yabancılar bunun mislisini harcıyor 50k dolar üstü yani.
Hocam siyasete girmek gibi olmasında bizim ekonomimiz iyi olsa bizde harcarız yani 200 tl ye önceden neler alırdık

"OldSpend", 17 Nisan 2015, Cuma günü TSI 20:00'den önce eklenmiş haricî bakiye toplamını gösterir. Diye yazıyor. Bayağı eski zamanlarda yaptığım yüklemeler var ama onları yazmamış gibi sanki.
Tamamdır hocam

Oo bu kadar harcadığımı bilmiyordum... Bayağı harcamışım ha xd. Tabii 962 dolar harcayan arkadaş yanında çerez kalıyor da.

1683983603607.png

Hocam siyasete girmek gibi olmasında bizim ekonomimiz iyi olsa bizde harcarız yani 200 TL'ye önceden neler alırdık.

Tamamdır hocam.

Çok uzun süredir bu platformu kullandığım için bana normal geliyor bu kadar verdiğim para çok bir para değil yani bir anda 1000 dolar atmadım hesaba yayılmış olarak hesaplanıyor zaten.

300-400 dolar arası. Yıllarca alışveriş yapıp neredeyse keyif aldığım her oyunu almama rağmen miktarın bu seviyelerde olması şaşırtıcı. Dolar kurunu uzun yıllar düşük tuttuğu için Gaben ve Steam'e bir kez daha teşekkür etmek gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı