Ne olacak bu Netflix'in fiyatları?

Biz iptal ettirip Disney+,Exxen, BluTV ve Amazon Prime aldık Netflix'in en pahalı paketinden ucuza geldi hepsi. Netflix en alt paket alınmaz görüntü kalitesi çamur gibi tek cihazdan izleyebiliyorsun vesaire.

Amazon ile devam Netflix'e o para verilmez internette zaten mevcut hepsi uğraşmamak için platform üzerinden izliyoruz uğraşmamak içinde her ay 100 lira verilmez.

Papara maksimum 23 lira geri ödeme yapıyor.

Evet. Netflix bu ay 38 TL kesti benden. O yüzden %50 cashback alabildim.

Screenshot_20221006-104258_Papara~2.png

Fiyatlar yüksek. Sürekli zam geliyor. Papara ile %50 indirimli alıyorum şu anda. Akbank ile ücretsiz alma fırsatı da var.

Öğrenci olma şartı var bunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi ben 15 TL'ye 5 tane Netflix hesabı satın aldım 1 senelik önden ödenmiş. Keyfime bakıyorum şu anda 5 tane hesap var elimde biri patlarsa diğerine geçiyorum. Satıcıda tanıdık ömür boyu garanti veriyor bana. Aynısı Disney içinde geçerli.

Ben artık sadece Disney+ ve Prime Video kullanıyorum. Yetiyor da. Ama daha öncesinde Netflix'te takip ettiğim dizilerin yeni sezonlarını da kaçırdığım için üzülsem de kurbana girer gibi 3-4 ortak bulmadıktan sonra gerçekten fazla bir ücret 94 TL.

Sırf 4k TV kullandığım için 94TL ödüyorum. Normalde 1 kişilik ve 4K uyumlu paket de olması lazım. Böyle giderse 2 yıllık netflix maceram sona erecek.

Geri
Yukarı