Ne Olacak Bu Sony’nin Hali?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Türkiye’nin elektronik ürünlere aç olduğu, dövizin yasak olduğu yıllarda, bir Sony televizyon pek çok ailenin hayaliydi. Peki ya şimdi? Geçen yıllar...

Devam ediyor...
QboKrtpmHjs

Daha fazlası...

O yıllarda SONY'de bir kalite, bir estetik vardı. Hala kullanmakta olduğum bazı ürünlerini günümüz teknolojileri ile bile kıyaslayabiliyorum. Ancak son zamanlarda üretim kalitesinin düşmesi ve piyasaya çok kötü, dayanıksız ürünlerin çıkmasıyla çoğu firmaların kötü üretimleri de eklenince oluşan karmaşa sonucunda bu hale gelindi.

Ne yazık ki Sony'nin kafası hala "Biz kaliteliyiz, en iyisini biliriz" şeklinde gidiyor. O eski ürünlerin muhteşem sağlamlığını geçtim, Sony bize Walkman'i vermişti. Yeni nesil iPod'u biliyor, Sony benzer bir devrim yapamadı son 10 yıldır.

Eve led tv almak istiyoruz, babam pahalı olsun SONY olsun dedi hemen:).
O eski Walkman'ler ne güzeldi öyle eminim hala bir çoğu çalışıyordur. Benimki artık çalışmıyor ağabeyim sağolsun ranzadan düşürmüştü :( .

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı