Ne olacak bu TikTok işi?

ismetK0

Hectopat
Arkadaşlar normalde böyle konular açmam fakat gerçekten artık her şey çok garip gelmeye başladı kanımca. Birkaç YouTube videosu sonucunda aslında ortaya çıkan ürünün ne kadar berbat ne kadar gereksiz olduğunu sizde anlarsınız aslında sokakta görseniz napıyor bu diye içimizden geçireceğimiz şeyler arkaya garip bir Arap şarkısı koyunca normalleşiyorsa bu işte bir saçmalık var bence. Hiç mantıksız bir video bir şahıs güneş gözlüğü takmış sadece bağırıyor ve bu 200K'ya yakın beğeni alıyor.

Kendini Ramiz Karaeski sananlar mı dersiniz kendini bebek sanan güzel ya da tatlı yada sananlar mı dersiniz? Açıkcası bu insanlar beni çok korkutmaya başladı bu bir yetenek işi değil herkes kamera açıp hiçbir şey yapmadan durabilir sıkıntı bence şu ki bu arkadaşlar bir şeyler başardığını düşünüyor şarkıyı söylemeden ağzını oynatarak bir şeyler başardıklarını düşünüyorlar. Ve bence sorun şurda başlıyor ki insanlar bu uygulamadan para kazanıyorlar arkadaşlar.

Bir Twitch veya YouTube gibi bir emek sonucu bir ürün sonucu elde edilen paralar değil tamamen "hadi şundan atın, hadi şundan verin, para yağmuru atsanıza" vs. bunlar herhangi bir sokakta bir insanın size "açım yemek yemeye ihtiyacım var yardımcı olur musun?" gibi bir şey değil arkadaşlar bu direkt aslında tam anlamı olmayan bir şey ama bir nevi bu insanlar dileniyor ve maalesef en can sıkıcı noktalar TikTok çekmiyor olsa bile bunları izliyor, beğeniyor ve ilham alıyor. Bunların hepsi benim görüşüm dostlar sizinde bu konudaki görüşleriniz çok merak ettim.
İyi günler dilerim...

TikTok'un kitlesi belli, seviyesi belli. Ancak ne yazık ki günümüzde gitgide özellikle mobil cihazların kullanıcı yaş ortalaması aşağıya indiği için böyle uygulamalar daha da popüler oluyor. Bence yasaklanmalı.

Her sosyal medya platformu gibi yaşamına devam edecek. İnsanlar saçmalıklar görmek istiyor ve onlar da bunu sunuyor. Her ne kadar utanılası bir duruma düşseler de genelde büyük miktarda para kazanıyorlar. Bir şey değişene kadar da devam edecek.

Arkadaşlar normalde böyle konular açmam fakat gerçekten artık her şey çok garip gelmeye başladı kanımca. Birkaç YouTube videosu sonucunda aslında ortaya çıkan ürünün ne kadar berbat ne kadar gereksiz olduğunu sizde anlarsınız aslında sokakta görseniz napıyor bu diye içimizden geçireceğimiz şeyler arkaya garip bir Arap şarkısı koyunca normalleşiyorsa bu işte bir saçmalık var bence. Hiç mantıksız bir video bir şahıs güneş gözlüğü takmış sadece bağırıyor ve bu 200K'ya yakın beğeni alıyor.

Kendini ramiz karaeski sananlar mı dersiniz kendini bebek sanan güzel ya da tatlı ya da sananlar mı dersiniz? Açıkcası bu insanlar beni çok korkutmaya başladı bu bir yetenek işi değil herkes kamera açıp hiçbir şey yapmadan durabilir sıkıntı bence şu ki bu arkadaşlar bir şeyler başardığını düşünüyor şarkıyı söylemeden ağzını oynatarak bir şeyler başardıklarını düşünüyorlar. Ve bence sorun şurda başlıyor ki insanlar bu uygulamadan para kazanıyorlar arkadaşlar.

Bir Twitch veya YouTube gibi bir emek sonucu bir ürün sonucu elde edilen paralar değil tamamen "hadi şundan atın, hadi şundan verin, para yağmuru atsanıza" vs. bunlar herhangi bir sokakta bir insanın size "açım yemek yemeye ihtiyacım var yardımcı olur musun?" gibi bir şey değil arkadaşlar bu direkt aslında tam anlamı olmayan bir şey ama bir nevi bu insanlar dileniyor ve maalesef en can sıkıcı noktalar TikTok çekmiyor olsa bile bunları izliyor, beğeniyor ve ilham alıyor. Bunların hepsi benim görüşüm dostlar sizinde bu konudaki görüşleriniz çok merak ettim.
İyi günler dilerim...

Bence çok haklısınız ancak şu da gözüme çarpmadı değil aslında Instagram da sadeliğini yitirdi ve bir nevi şu an o da bir TikTok gibi.

Herkes kendi eliyle cehenneme girer. Bunların ki de aynı mantık. İşe yaramaz, budala vs. gibi kötü özellikler ile dolu bir kişi olmak istiyorsan kullanırsın. Zaten Hindistan gibi yapıp herkes 1 yıldız verse ve ülke de yasaklansa şimdi ülke kalkınmıştı.

Geri
Yukarı