Ne oluyor yahu kanalını izleyen var mı?

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1

Ne zaman gizli pencereden YouTube gelsem önerilen kısımlarda hep 'noluyoyaa' var. İzleyen var mı?
2 milyon abonesi var ama bana göre çok boş videoları var birçok videoya masraf yapmadan atmış ama 2 milyondan fazla izlenmesi var.
Bu kanalı seviyor musunuz seviyorsanız neyinden hoşlanıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ne zaman gizli pencereden YouTube gelsem önerilen kısımlarda hep 'noluyoyaa' var. İzleyen var mı?
2 milyon abonesi var ama bana göre çok boş videoları var birçok videoya masraf yapmadan atmış ama 2 milyondan fazla izlenmesi var.
Bu kanalı seviyor musunuz seviyorsanız neyinden hoşlanıyorsunuz.
Yani ben şahsen izlemiyorum ama genelde ne zaman misafirliğe gitsem (akıllı tv'si olan ev sahipleri için konuşuyorum) arkada ses olsun diye video açtıklarında %50 Ali Biçim & Mesut Can Tomay ikilisi %50 de Noluyo Ya? kanalı açık oluyor.

Arada bazı videolarını izliyorum sürükleyici gelmiyor ama bazı izlediğim videolar sıkıcı gelmedi mesela Pquenn'e ev ziyareti gibi.

Son izlediğim videoları hazır mangal yapmaya çalıştıkları bir videoydu. Beceriksizlik diz boyu, yarısında sinir krizi geçirdim izlemeye devam edebilmek için yatıştırıcı almam gerekirdi muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı