Ne tür evcil hayvan besliyorsunuz?

Benimki kulaklik kablosu kemiriyor. Gecen gun agzinda bana "hediye" olarak kulakligimin kopan parcasini getirmis. Tehdit mi ediyor sevgi mi gosteriyo belli degil.
Aynısını yaptı. Dişlemiş koparmış getirdi önüme koydu. Ayağını denk al diyor sanırım:)

Eve 2 tane hayvan aldım şu ana kadar biri evcil sayılır diğeri sayılmaz. İkisi de 1-2 gün içinde maalesef öldü. En başında tavşan almıştık bembeyaz kırmızı gözlü korkuyordum 3-4 sene önce yani 9-10 yaşında falan. Tavşanı aldığımız gün etrafa dışkısını bırakıyordu hasta gelmişti resmen. Daha sonra babam tuvalete kapatmıştı tavşanı farkında olmadan. Hiç haberdar olmadık sabah tuvalete girince de farkettim yerde yatıyordu. Bahçeye gömdük okuldan geldikten sonra.

2. hayvan ise güvercindi. Büyük olmayan bir güvercin aldık kedi kanatlarına bir şey yapmış, uçamıyordu. Kedi parçalıyordu en son elinden aldık. Eve koyduk mermicek falan verdik saat 6 gibi almıştık tavşanı 10'da öldü. Babama demiştim veterinere götürelim diye ama geç kalmıştık maalesef. O günden beri balkona güvercin deydirtmem ölmesin diye. Evde bir sorun var.

IMG_0681.JPG

Evimdeki okyanus.

Sorunlu bir kedim var. ( Profil resmimdeki )

Bir gun eve geldigimde kendisini gozetlemek icin kurdugum kameranin ters yone cevrildigini gordum. Sonra goruntuleri izleyip kamerayi nasil cevirdigini anladim, bu emsalsiz videoya ulastim.

masmascanavar - Streamable

Bu da evde kapattigima emin oldugum kapilarin kendi kendisine acildigini farkettigimde cektigim video. Mutfak kapisiyla basladi acmaya, kapicidan tavuk isteyecek seviyeye geldi.

Sizin de uzay geminiz masanın hemen sol ön tarafında.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı