Ne yapacağımı bilmiyorum

Coda

Hectopat
Uzun süredir boşlukta gibiyim. En son ne zaman bir şeyden gerçekte zevk aldığımı hatırlamıyorum. Tek zevk aldığım şey karanlık ortamda bir şeyler düşünmek. Ailem her gün "bir uğraş bul kendine artık" vs. şeyler diyorlar ve haklılar sabahtan gecenin körüne kadar tek yaptığım şey oturup bişeyler izlemek ya da oynamak. Ama ben ne yapacağımı bilmiyorum. Ben de bir şeyler yapmak istiyorum ama ilgimi çeken bir konu var mı bilmiyorum. Ya da bunlar sadece ergenlik de olabilir hiç bir fikrim yok. Her neyse sadece yazmak istedim.

Hocam sizin için demiyorum artık böyle konu çok açılıyor yani aslında neredeyse tüm gençler artık bu durumda ekonomik durumlar, yalnızlık vesaire bu yüzden çok konu açılıyor böyle, bende aynı durumdayım elden ne gelir hocam, hobi desen para olmadan imkanı yok yahu artık millet internete de zor girecek internet fiyatları malum, gerçekten çok kötüye gidiyoruz umarım yakın zamanda düzelir bu durumlar da rahat ederiz (pek sanmıyorum) düzelemeyiz gibi geliyor ama beklemekten başka çare de yok.

Uzun süredir boşlukta gibiyim. En son ne zaman bir şeyden gerçekte zevk aldığımı hatırlamıyorum. Tek zevk aldığım şey karanlık ortamda bir şeyler düşünmek. Ailem her gün "bir uğraş bul kendine artık" vs. şeyler diyorlar ve haklılar sabahtan gecenin körüne kadar tek yaptığım şey oturup bişeyler izlemek ya da oynamak. Ama ben ne yapacağımı bilmiyorum. Ben de bir şeyler yapmak istiyorum ama ilgimi çeken bir konu var mı bilmiyorum. Ya da bunlar sadece ergenlik de olabilir hiç bir fikrim yok. Her neyse sadece yazmak istedim.
Ağırlık çalış çok iyi hissedersin.

Öncelikle ne istedğini her gün yastığa kafanı koydugun zaman hayal et ne yapsam mutlu olurum hayvanlara bakıp sevmekten mi vs vs en kolaya kaçmanın yolu üniversite sınavına hazırlanmak eğer istemiyorsan hazırlanmak dil ögrenmek isteyip istemediğini düşün istiyorsan dil ögren veya kendine bir hobi edin yüzme olur, dövüş sporları olur vs teknoloji o kadar çok gelişti ki kendi algoritmanı bile üretebilirsin yapay zeka konusunda, internetten yazılım alanına yönelebilirsin, dışarı da günlük işler de çalışabilrsn bir gün marangozlukta bir gün tesisatçı da. Vs öyle de neyin hoşuna gittiğini fark edebilirsin veya ilk başta çalışmaya daha dogurusu ögrenmeye adepte olmak için kütüphanelere gidip kitap okuyabilirsin sosyal vakıflara gidip insanlara yardımcı olabilrsn çevre edinebilirsin vs vs. tamamen yapman gereken harekete koyulmak mesela düşünmeyi çok seviyorsan felsefe ögrenebilir ve üretmeye çalışabilirsin ugraş isteyene alan çok yeter ki harekete koyul

Ağırlık çalış çok iyi hissedersin.
Bir kaç ay önce fitness'a başlamıştım ama tek başıma olduğum için hevesim kalmamıştı ve bırakmıştım.
Eğer yaşın yetiyorsa uğraş amaçlı bir yerde işe girebilirsin bilgisayarcı gibi.
Bir iki hafta sonra başlayacağım galiba babam bir yer bulmuştu. Ama o parayı nasıl harcayacağımı bilmiyorum ilgimi çeken bir şey yok.

Bir kaç ay önce fitness'a başlamıştım ama tek başıma olduğum için hevesim kalmamıştı ve bırakmıştım.

Bir iki hafta sonra başlayacağım galiba babam bir yer bulmuştu. Ama o parayı nasıl harcayacağımı bilmiyorum ilgimi çeken bir şey yok.
borsa da yatırım yapabilirsin araştırıp ögrenebilirsin mesela

Yeni konular

Geri
Yukarı