Ne yapmalıyım?

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Merhaba. Geçen gün kız arkadaşımı okul çıkışında karşılamaya gittim. Telefonunda ınternet yoktu, o yüzden arkadaşı bana "okuldan çıktınız mı, barış kız ile bence" falan dedi. Biraz tartışmıştık ondan önceki gün. 2 gündür demediğini bırakmadı. Neymiş kız bana asılıyormuş ben farkında değilmişim. Kızı engellemem lazımmış. Cidden kafayı yiyeceğim. 2 gündür sadece bunu diyor. "İyi sevgililikler" falan diyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu özetliyorum. Kız arkadaşı bunu bir kızla görmüş falan kıskanmış sonra da "o kızı engelle" falan deyip trip atmış.

Kimseyi engelleme, kız arkadaşınla konuş. Unutma taviz verirsen devamı gelir, sen taviz verdikçe onun gözünde zayıflarsın. Sonra bir bakmışsın seni bir bahaneyle terkedip "o kızı engelle" dediği için tokat yiyeceği adamın ayaklarına kapanıyor. Kimse için taviz verme, beğenmiyorsa kendisi bilir.
Hayır. Kız arkadaşımı okul çıkışında aldım. Kız arkadaşımın Internet'i yoktu. O yüzden arkadaşı bana mesaj attı. Kız arkadaşım da bu yüzden böyle yapıyor.
Kaç yaşındasınız?
16.

Hayır. Kız arkadaşımı okul çıkışında aldım. Kız arkadaşımın Internet'i yoktu. O yüzden arkadaşı bana mesaj attı. Kız arkadaşım da bu yüzden böyle yapıyor.

16.

İlişkinin durumunu bilmiyorum ama kız seni gerçekten seviyorsa bu kıskançlığı abartmaması lazım bir mesaj için. Tamam daha çocuk sayılırsınız ama kafa çalışıyor bir zahmet. Sen herhangi birisini engelle dediğinde sorgulamadan yapacak bir kızsa buyur sen de aynısını yap. Yoksa hem dik dur hem de onu sevdiğini söyle yeterli, kızın kölesi değil sevgilisisin.

Bizim okuduğumuz kitapları yargılayan kişinin siz olması beni üzüyor, uzatmak istemiyorum ama hayatınızda 2 kelime okumadığınız gayet belli sokak ağızı ile konuşmanızdan. Dinime küfür eden Müslüman olsa bari!
Nereden çıkardın böyle bir sonucu hangi kelimemden :D?

Geri
Yukarı