Ne yapmalıyım?

Kolsuz İtachi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri, hep bilgisayar konusu konuştum bu zamana kadar inanın hiç düşünmezdim böyle bir konu açmayı.

Size bir şeylerden bahsetmek istiyorum, benim bir kız arkadaşım var sevgili değiliz arkadaşız hep arkadaştık ama ben bu kızı deli gibi seviyor muyum yoksa sadece bağlanmak mı bilmiyorum, sürekli benimle olsun beraber olalım istiyorum, ama ona da saygım var, dün ne olduysa kalktık aradı beni uyandım ben, biraz konuştuk ablamla buluşmaya gideceğim dedi, sonra birazdan görüntülü ararım seni makyaj yapacağım, ben makyaj yaparken konuşuruz dedi kısa bende tamam dedim 15 dakika sonra aradı, konuştuk makyajını yaparken gece rüyasında gördüğü şeyi anlattı, işte kapı deli gibi çalıyordu annem ve sen vardın annem seni istemeye geldiğini söyledi falan dedi korktum uyanınca güldüm dedi, ve işin ilginç tarafı aynı gece bende şu rüyayı gördüm bizim seninle 2 ortak arkadaşımız var, sordum kim bunlar annem ve babam dedi babam bizi hikayede paylaşmış ikimizi, nişanlı değiller arkadaşlar falan yazmış.

İşte bu makyajını bitirdi çıktı gitti ablasıyla buluşmuş, bana deniz kenarının fotoğrafını attı, cevap yazdım 2-3 saat yazmadı bende aradım geziyoruz dedi ablanla mısın dedim, görüşürüz sonra dedi ve kapattı, 1 saat sonra gel Vatan Bilgisayar önü buluşalım bende tamam geliyorum dedim gelirken tatlı istedi benden, aldım 2 tane alman pastası aldım, yanına geldim dedi az otur ameliyat yerim ağrıyor dizimi kafasını koydu ovalar mısın dedi, bende başladım ovalamaya bir taraftan saçını öptüm hatta, koluma girdi geziyoruz, dedim gel seninle bir şey konuşacağız ben buna açıldım söyledim oda biliyordu zaten bir gün inşallah dedi, her neyse dedim al telefonum istediğin gibi bak, anlamadı başta sonra kendi telefonunu açtı, WhatsApp açıktı sevgilim diye biri kayıtlı, dedim neden yalan söyledin bana dedi ki ya oda beni öyle kaydetmiş sevgili değiliz falan, bugün ablanla buluşacaktın, anlattı yanlışlıkla karşılaştık işte 20.000 adım yürümüşler adım sayar vardı telefonunda dedim yanlışlıkla karşılaştıysan işim var sonra konuşuruz diyebilirdin, dedim kendine dikkat et giderken duvara sağlam bir yumruk attım biraz morardı elim görmüş sanırım bunu, sana arkadaşım dedim sadece falan dedi, dedim ben konuşmak istemiyorum benden sakladın, tamam görüşürüz yazdı ve gece 1 de aramış ve mesaj atmış ben sensiz yapamam özür diliyorum gel. Sabah 5'te ben yazdım buna sakız? ( sakız da eğer birimiz birine küserse sakız alsın böyle bir söz verdik birbirimize ) bugün son kez buluşacağız ama son kez olduğunu o bilmiyor ne yapmam gerekiyor, 7/24 sürekli konuştuğum insandı bu.

Bana akıl verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş kaç? 14 üstü değildir. Friendzone olmuşsun kızın her ihtiyacını yerine getiren kölesin. Çıkarı bittiği zaman soğuğu yersin. Ablasıyla buluştuğuna emin misin belki hoşlandığı biriyle buluştu onu kıskandırmak için de seni sevgilim diye kaydetti. Ah be kişim büyük resmi görsen sıkıntı kalmayacak.

Yaş kaç? 14 üstü değildir. Friendzone olmuşsun kızın her ihtiyacını yerine getiren kölesin. Çıkarı bittiği zaman soğuğu yersin. Ablasıyla buluştuğuna emin misin belki hoşlandığı biriyle buluştu onu kıskandırmak için de seni sevgilim diye kaydetti. Ah be çocuğum büyük resmi görsen sıkıntı kalmayacak.
23 yaşındayız

Yeni konular

Geri
Yukarı