Ne yapmalıyım?

Daha fazla  
Ben bir kızı sevdim, okula ilk başladığımızda canlı ders vardı ve sevdim. Her neyse okul açılınca tanıştık arkadaş olduk falan. Numaralarımızı aldık arada yazışmaya başladık, sonra iş biraz daha büyüdü biraz daha fazla yazışmaya başladık böyle böyle derken bir bakmışım saatlerce yazışıyoruz(3.5 saat rekor). Okuldada fırsat buldukça konuşuyoruz, aramız gayet iyi. Ben aslında onu arkadaş gibi gördüm ama sevmeyede devam ettim. Arada tartıştığımız oldu saçma şeyler yüzünden (bazıları benden kaynaklı) mesela ben şahsen KPOP dan nefret ediyorum ideolojime aykırı o da fan desek olur. Zıt kutuplar birbirini çekiyor farklı hobilerimiz var. Bunun için kavga ettik ama geri 1 hafta içinde barıştık. Kavgalarımızda tüm suçu onada bağlamıyorum ben ondan daha fazla hata yapmışımdır şurda 3 senede 20-25 kere benim yüzümden olay çıkmıştır en az ve her seferinde beni affeti(gerçekten bazen toxic olabiliyorum). Bazen gerçekten vicdan azabından uyuyamıyordum çok gereksiz yere üzdüğüm oluyordu sinirle. Bazende aramız iyi oluyor. Hatta bi ara birlikte oturmuştuk falan sağolsun patavatsızın biri gitmiş müdüre söylemiş bizim okulda biraz fesat olduğu için birazda kız erkek ayrımı çok yapan bir okul olduğu için(İmam Hatip değil) oturamadık. Neyse ama gerçekten oturuken sürekli benle konuşuyordu emin olabilirsiniz kız arkadaşlarından daha fazla benle konuşuyordu bende onla. Derslerimizde sınıftaki dersler en iyi 2 kişi olduğumuzu söyleyebilirim.(Okulda yapılan denemelerde ben sürekli ilk 3 teyim oda ilk 5 te). Sonra en iyi erkek arkadaşım(güya) kıza baya aşık oldu. Sonra gitti bana kızın hakkında bir sürü şey anlattı: "yok bana sevgili olalım mı dedi seni aldatıyor, yok ben duydum tüm yazıştıklarını arkadaşlarına anlatıp senlen dalga geçiyorlar dedi, yok ismini karalıyorlar dalga geçiyorlar senle dedi seni parmağında oynatıyor" o erkek arkadaşım falan dedi bide bilerek gece yarısı demiş olacak ki benim şalterler attı. Gittim(allah benim belamı versin gidip m**lın birine kandım) baya yazdım kıza sinirle sonra haliyle baya üzüldü (olayı ona anlatmadım ama baya saçmaladım). Sonra sabah kalkınca aklım başıma geldi çünkü gerçekten kız arkadaşım ağırbaşlı biri bide oğlan tipsiz kısacık bişey nası arkadaş oldum onu bile bilmiyorum ders desen dersler 55 üzeri not yok. Hemen ilk iş özür diledim(yalvardım desem yalan olmaz) ve herşeyi anlatacağımı söyleim dolduruşa geldim dedim oda problem yok dedi. Akşam üzeri o erkek arkaşım discorda girer girmez bidaha onlan konuşmazsın artık dedi, bende olayı anladığım için sanane ben konuşmaya devam edeceğim dedim anında discord sunucusundan çıkıp dm den sövmeye başladı ve en yakın kankamdan kazık yediğim kesinleşmiş oldu artık o güya kankamla konuşmuyorum. Sonra olayı çözdüm herşeyi halletim oda ağzının payını aldı o güya arkadaşım(kankam) olan şahsiyet sonra kızada baya kötü şeyler söyledi ağladı hatta neyse o olayı atlattık(rezil ettim o güya kankam olan şahsiyeti) şu anda aramız iyi kızla. Sizce bu kız beni seviyormu ne yapmalıyım açılmalımıyım. Yani kime sorsam seviyor dedi ama aklım almıyor benim sevilecek bir tipim yok neden sevsin aklım almıyor. Ama aramız çok iyi ve ayrıca belkide arkamdan kazık yemediğim sınıfta bir tek o kaldı. Bilmiyorum ayrıca açıldım falan sonra iki gün sonra kavga eder ayrılırız üzülür gerek yok buna öyle ouuouoouuu sevgilim oldu mantığında değilim ben sırf benim neden sevgilim yok diye gidip sevmediği birine açılıp sonra onu yarabandı gibi söküp atanlar var forumdada görüyorum çevremdede. Yani gerçekten üzüleceksek açılmıyım sizce ilişki yürürmü. Yani liseyide aynı yeri yazmayı isterim gerçekten çünkü gerçekten seviyorum sadece güzellik olarakda değil karakteride çok iyi biri sınıfta kazık yemediğim bir tek o kaldı(herkese karşı öyle). Ağzından daha küfür duymadım. He bide soranlar olur sana bakıyormu gözünü kaçıryormu vb diye şöyle diyeyim bir gün 6 kişi(3 kız 3 erkek) öğle arası eve gitmemiştik işte fakir öğrenci işi :) dürüm falan yedik erkek arkadaşlarımdan biri sordu(en güvenebildiğim erkek arkadaşım şuanda) bu kız yemek yerken sürekli sana baktı sen kafanı aşağı indirdiğinde falan sürekli olarak sana baktı dedi (onu sevdiğimi bilmiyor). Sırada birlikte oturduğum arkadaşımda demişti sürekli sana bakıyor demişti. Ne dersiniz sizce?

Konuna neden cevap verilmediğini şimdi anladım 😀. Benim olayımdan bambaşka bir olay olmuş. Kızın sevip sevmediğini bilemem. Ama şansını dene.

Yani konuyu okuduysanız baya ilginç hayatım var klip gibi hayatım var ve evet gerçekten seviyorum.

Teşekkürler söyleyeceğim.

Son düzenleme:
İlkokul falan değil.

Tövbe ya böyle acayip tipler çıkıyor acaba konuyu okudun mu? Liseyi yazmaktan bahsediyorum sen ilkokul diyorsun gelecek sene LGS'ye giriyorum.

İlkokul falan değil.

Tövbe ya böyle acayip tipler çıkıyor acaba konuyu okudun mu? Liseyi yazmaktan bahsediyorum sen ilkokul diyorsun gelecek sene LGS'ye giriyorum.
Senden yaşça büyüğüm.Yazdıkların ilkokulda olacaklar şeyler. Daha LGS’ye girmemişsin konuşuyorsun. Karı kız işini bırakta derslerine odaklan. İleride üzülürsün.

Son düzenleme:
yok bana sevgili olalım mı dedi seni aldatıyor, yok ben duydum tüm yazıştıklarını arkadaşlarına anlatıp senlen dalga geçiyorlar dedi, yok ismini karalıyorlar dalga geçiyorlar senle dedi seni parmağında oynatıyor"
Bu kısmın doğruluk payı var bu arada. Kızla ne kadar yakın olsan da olabiliyor böyle şeyler.

Soruna gelirsek, yürür.

Geri
Yukarı