Ne yaptığı belli olmayan kız sorunu

v1ncent

Hectopat
Yaklaşık 1 sene önce böyle bir konu açmıştım buraya, aynı kişiden bahsediyorum.
Geçen hafta sabah bir aramayla uyandım, kendisi aramış. Bana olan güven sorununun bittiğini, tekrar olmak istediğini yazmıştı. Benim hislerim de tam bitmiş değildi ve denemek istedik. Geçen AVM'de buluştuk ve 7 saati beraber geçirdik. Ben o an sanıyorum ki bu kız beni harbiden seviyor ve özlemiş, hiç de öyle değilmiş dostlar. 2 gün yazmamaya başladı, o an anladım bir şeyler olduğunu. Daha 3 gün önce normal konuşurken kız birden ilgiyi kesti. Bir profiline gireyim dedim, öne çıkanlar uçmuş. Sildin mi diye sorduğumda evet sildim dedi, hikayesini gizlediğini biliyordum ve sonunda inkar etmek zorunda kaldı gizlediğini. Anlamıyorum arkadaşlar, bir insan 3 günde nasıl bu kadar değişebilir anlamıyorum. Kime sorsam yeni birini bulduğunu, bana sadece boşta kaldığı için yazdığını söyledi, ki bende böyle düşünüyorum. Ne diyorsunuz?

Şahsen düşünüyorum ve kendimce analiz yapmaya çalışıyorum da seni saf olarak görmüş olabilir. Eğer kendisine karşı olan sevginizi aşırı belli ettiyseniz, nasıl olsa bana döner kafasında bakmıştır. Kızların kafası bu konuda gerçekten çok farklı işliyor ve genelleme yapmak istemiyorum da bu tarz durumlarda kızların çoğunluğunun kafası maalesef ki şeytanlığa basıyor.

Şahsen, erkeklerin bu konuda çok masum olduğunu düşünüyorum. Eğleneceğimiz, sohbet edebileceğimiz, vakit geçirebileceğimiz, ilgi gösteren birisini arıyoruz ancak kızların çoğunluğu bu kafadan bakmaktan ziyade işini gördürebilecek birisi arıyor ve işini gördürdüğünde de selpak peçete gibi çöpe atıyor ve bu konuda kızların hiç de masum olduğunu söyleyemem.

Şimdi, aradan bir sene gibi süre geçmiş ve şahsen sorardım: Bir senede güven sorununu neye dayanarak bitirdin diye sorardım. Kız muhtemelen boşta kaldı ve seninle tekrardan beraber olmak istedi. O süreç içerisinde birilerini buldu ve tekrardan seni bıraktı. Tekrar ve tekrar aynısını yapacaktır, artık bu kızla olan muhabbetini bitirmen senin için iyi olabilir. Zor, biliyorum fakat selpak peçete gibi kullanılmaktan kat kat daha iyidir.

Kızlar yerine göre gerçekten çok iyi oynuyor. Herkes sevilmek, değer görmek ister ancak her insan maalesef dört dörtlük değil ve bazı insanlar da yapmacık olabiliyor. Bunun önüne geçebilmemiz mümkün değil. Bunun tek çözümü, herkese hak ettiği kadar değer vererek önüne geçebiliriz. Başka bir çözümünün olduğunu sanmıyorum. Herkes eski güzel günleri hatırlayabilir ve o güzel eski günlerin özlemini duyar.

Yeni konular

Geri
Yukarı