Kız sorunu

Peki bu koşullarda nasıl unutabilirim, her gördüğümde bi' yandan sevdiğimi hatırlıyorum - bi' yandan bana attığı son mesajı hatırlayınca nefret edesim geliyor.
Özel olarak unutmaya çalışma veya bir şeyler yapma. Zaten unutacaksın birkaç güne. Kendine eğlenecek bir şeyler bulursan, süreci hızlandırırsın.

Kız seni sevmediğini belli etmiş daha neyi düşünüyorsun?

Bende vazgeçtim ve şu an unutmaya çalışıyorum.

Evet bi' süre sonra yine ben...

Bu olaya Update atmak istiyorum; kız kendi kendine benimle yeniden konuşmaya başladı. Nedenini sorduğumda "Ben biraz psikopat biriyim. İnsanlarla samimi olduğumda sebepsiz yere geriliyorum" cevabını aldım. Sizce ne yapmalıyım, iyice aklım karıştı?

Son düzenleme:
İletişimi o an bitirmen hem senin için hem onun için en sağlıklı hareket olur. Üstteki arkadaşın dediği gibi; hayır, hayırdır.

Bende vazgeçtim ve şu an unutmaya çalışıyorum.

Evet bi' süre sonra yine ben...

Bu olaya Update atmak istiyorum; kız kendi kendine benimle yeniden konuşmaya başladı. Nedenini sorduğumda "Ben biraz psikopat biriyim. İnsanlarla samimi olduğumda sebepsiz yere geriliyorum" cevabını aldım. Sizce ne yapmalıyım, iyice aklım karıştı?
Hocam senin istediğin cevap belli ben yazayım bari ;
"Git peşinden koş, ne isterse yap, bütün triplerine katlan, ondan başka kız yok dünyada, sakın peşini bırakma ! O seni pencereden kovarsa sen bacadan gir! "

Yukarıdaki hocalarım 199 kere unut demiş ama sen illaki yazacaksın, bir musibet bin nasihatten iyidir.

Kendi yaşadığım tecrübelere dayanarak her halükarda uzak durmanı öneriyorum. Bu işin sonu ne olursa olsun seni üzecektir.

Hocam senin istediğin cevap belli ben yazayım bari;
"Git peşinden koş, ne isterse yap, bütün triplerine katlan, ondan başka kız yok dünyada, sakın peşini bırakma! O seni pencereden kovarsa sen bacadan gir! "

Yukarıdaki hocalarım 199 kere unut demiş ama sen illaki yazacaksın, bir musibet bin nasihatten iyidir.

Yanlış anlaşılmasın, ben bu olaydan sonra konuşabilmek için hiçbir zahmete girişmedim. Her şey kendi kendine oldu, bir mesajla bitti - kendi sorduğu bir soru ile tekrar başladı. Ayrıca telefon kullanmayı bıraktım, yani dijital ortamdan görüşmem zaten mümkün değil. Sadece bunun üzerine son bir tavsiye istemiştim, rahatsızlık verdiysem kusuruma bakmayın.

Geri
Yukarı