Ne yazık ki dosya bağlamada bir sorun oldu

MEHMET TATLI

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Research&Development Engineer
Kusura bakmayın. Konu açmayı bilmediğim için buraya yazıyorum. Eskiden w8.1 iso dosyalarını açardı ama artık açamıyor. 'neyazık ki dosya bağlamada bir sorun oldu' benzeri bir yazı yazıyor. Aynı dosyayı kopyaladığımda kopyası bağlanabiliyor. Bu sorunun çözümünü bilen birisi yardımcı olsun lütfen......

Kusura bakmayın. Konu açmayı bilmediğim için buraya yazıyorum. Eskiden w8.1 iso dosyalarını açardı ama artık açamıyor. 'neyazık ki dosya bağlamada bir sorun oldu' benzeri bir yazı yazıyor. Aynı dosyayı kopyaladığımda kopyası bağlanabiliyor. Bu sorunun çözümünü bilen birisi yardımcı olsun lütfen......
Kardeşim sorununu pek anlamadım ama rufusla halledemediginizi win7usbdvdtool ile halledebilirsiniz diye dusunuyorum. Şahsen ben öyle cozdum.

Windows 8 ile beraber windows iso dosyalarını açabilmeye başlamıştı. Normalde her iso dosyasını deamon tools yada benzeri bir proğrama ihtiyaç duymadan kendisi bağlar. Şimdilerde(herşeyi kaldır ve windowsu yeniden kur seçeneğini kullanıp pcyi sıfırladıktan sonra) hiçbir iso dosyasını kendisi bağlayamıyor. Dosyayı kopyala yapıştır yapıp kopyasını çıkarıyorum ve bunu açabiliyor.(çok saçma ama oluyor) Tabiki de deamon tools yada benzeri bir proğram o dosyaların kopyasını çıkarmadan da açabilir ama windowsun kendisinin açamaması gıcığıma gidiyor...

Evet yükledim. Konuyu açalı çok oldu. Sonrasında windowsu tekrar sıfırladım. Şimdi çalışıyor iso bağlama. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı