Neden 6 inç altı telefon çıkarmıyorlar?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
iPhone cidden çok büyük marka. Adamlar her kullanıcısı için üretim yapıyorlar. Güncel olarak iPhone mini çıkardı mesele on numara telefon. Orta segment için 6 inç ve altı güncel bir telefon çıkaramıyor mu Android markalar anlamıyorum. Eminim benim gibi güncel ve küçük akıllı telefon isteyen bir sürü kişi vardır orta segment için. Tek elimle telefon kullanmak istiyorum ben. İmkanınız da yok ki gidip direkt iPhone SE 2020 modeline 5000 TL verelim. Yani istesem veririm ama bir telefona öğrenci halim ile 5000 TL veremem.

Xiaomi bir ara çıkarıyordu sonra vazgeçti.

Hocam son zamanlarda küçük telefon kötü telefondur algısı var. O yüzden çıkarmıyorlar diye düşünüyorum. Zaten çoğu firma 6.5 inç IPS LCD HD+ ekran koyup içerisine MediaTek dandik eski nesil işlemcileri basıp geçiyor. Küçük telefon olacaksa başka bir yerden kazandırması lazım o da işlemcisi vesaire olur. Yine aynı fiyat bandında çıkar.

Bataryadan kaynaklı diye düşünüyorum ben. Ekran büyüdükçe batarya boyutu da büyüyor. :(

Her zaman büyükler kazanır.
VHS Beta savaşını da VHS kazanmıştı. VHS büyüktü çünki:)

Şaka bir yana görsellik çağında yaşıyoruz. telefon ekranları ne kadar büyükse o kadar rağbet görüyor zannedersem.

Maçları videoları seyrediyor görüntülü konuşmalar yapıyor sosyal media için kullanıyoruz telefonları

Geri
Yukarı