Neden 64-Bit Tarayıcı Kullanmalısınız?

26318

Petapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
25
Son zamanlarda Yandex kullanan üyeler görüyorum. Sürekli sadece 32-Bit sürümü olan bir tarayıcı kullanmamalarını söylüyorum ama dikkate almıyorlar. Muhsin Bayram daha önceden bu konu hakkında güzel bir makale yazmış. Yandex ve 32-Bit sürüm tarayıcı kullananların bakmasını öneririm.
Windows’un 64-bit sürümlerinin daha güvenli olduğu artık evrensel bir gerçek. Aynı durum Chrome için de geçerli. Popüler tarayıcının 64-bitlik sürümü, 32-bitlik kardeşinde olmayan ek güvenlik özelliklerine sahip. Bunlardan en önemlisi, Google’ın açıklamasıyla, nesnelerin bellek düzenini hedef alan zayıf noktalara karşı fazladan koruma sağlaması. - Makale içinden bir alıntı.

İşlemcisi 64-Bit destekleyen ama bellek miktarı 2 GB olanlara ise Linux işletim sistemlerini öneririm. Bazı Linux işletim sistemleri, çok düşük kaynak tüketiyor. Bu işletim sistemlerinden 64-Bit sürüm yükleyip, 64-Bit tarayıcı kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Şimdi Brave'yi deneyeceğim bakalı nasıl eğer beğenirsem çok minnettar kalırım. İmzanızdan gördüm.

64-bit işletim sistemi kullanan kimseler için 64-bit uygulamalar cidden her zaman daha verimli. Birçok kişinin dikkat etmediği bir mevzu. Rehber için teşekkürler. Kontrol edeyim dedim zaten 64-bit olanı kurmuşum

Şimdi Brave'yi deneyeceğim bakalı nasıl eğer beğenirsem çok minnettar kalırım. İmzanızdan gördüm.
Eki Görüntüle 702284

Yalnız o süre ne ya tövbe tövbe, denk gelmiş.
@26318 hocam teşekkür ederim çok beğendim, artık favorim hem direk ne varsa tek tık ile aktardım.

Ve Chrom'a elveda.

Chrome'den kurtulamadım gitti.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…