Neden anime izliyorsunuz?

Soru başlıkta. Sebebi nedir? İzlemeyi denedim ama hiç ısınamadım.

Şahsen ben Japonya kültürünü sevdim animeler ile öğrendim ve araştırdım kültürlerini yemeklerini falan sevdim sonra işte bir ara hep japon yemeği yiyordum Japonya'ya gittim ve T.C. de ki japon yemeklerinin fiyatının acayip fahiş olduğunu anladım şahsen ben Japonya sevgimden izliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Daha böyle mükemmel bir sürü anime içinde geçen şarkı var. Sırf bunlar için bile başlanır bence animeye :).

Daha böyle mükemmel bir sürü anime içinde geçen şarkı var. Sırf bunlar için bile başlanır bence animeye :).

Bir de tokyo ghoul opening 😌

Soru başlıkta. Sebebi nedir? İzlemeyi denedim ama hiç ısınamadım.
Normal bir dizi ya da film bana uzun geliyor ve ben de onlara ısınamıyorum. Ayrıca Japonya'ya ayrı bir ilgim olduğu için kendine çekiyor beni. Az çok kültürlerini öğrenebiliyorsunuz. Farklı kültürleri öğrenmeyi sevdiğim için izletiyor.

Geri
Yukarı