Neden Apple'ın fanboyluğunu yapıyorlar?

Android demek rahatlık demek, istediğin uygulamayı, istediğin şarkıya para vermeyerek, daha uzun pil süresi, uygulamaların App Store'a göre daha ucuz olması, APK indirme gibi birçok neden var. İstediğim zil sesine bile para vermek zorunda mıyım?

Hocam siz galiba öğrencisiniz. Aklınız fikriniz korsan. Merak etmeyin çoğu insan alacaksa şarkısına oyununa para verir. Emek hırsızlığı yapmanın lüzmu yok. Bu arada IPhone'larda da para vermeden zil sesi yapabiliyorsun bir uygulamayla.

Hocam siz galiba öğrencisiniz. Aklınız fikriniz korsan. Merak etmeyin çoğu insan alacaksa şarkısına oyununa para verir. Emek hırsızlığı yapmanın lüzmu yok. Bu arada IPhone'larda da para vermeden zil sesi yapabiliyorsun bir uygulamayla.
Hocam APK demek korsan demek değil. .apk dosyaları Play Store'den indirdiğin uygulamaların kurulum dosyasıdır. iPhone'de de .ipa var mesela. Ben Play Store'den kaldırılmış veya eski bir sürümünü indirmek istediğim uygulamaların internetten .apk dosyasını kuruyorum mesela.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    46,6 KB · Görüntüleme: 45
Dünyanın en köklü işlemci üreticisi Intel bile "ay çip sıkıntısı" "ay nakliyat" "14 nm" gibi bahaneler sunmadan aslanlar gibi 5 nm işlemci yapıp bütün dünyada stok sorunu yaşatmadan satan markadan bir başkası yok.
Ne NVIDIA kaldı ne AMD fiyatlarını pandemide hızla arttırmayan.

Hocam APK demek korsan demek değil. .apk dosyaları Play Store'den indirdiğin uygulamaların kurulum dosyasıdır. iPhone'de de .ipa var mesela. Ben Play Store'den kaldırılmış veya eski bir sürümünü indirmek istediğim uygulamaların internetten .apk dosyasını kuruyorum mesela.
Eski sürüm uygulamalar güvenlik açıklarıyla doludur, play store'dan kaldırılan bir uygulamayı yüklemek de yasal değildir savunulacak bir tarafı yok bu konunun pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı