Neden Bazı Oyunlar Bilgisayara Çıkmıyor?

ohhoooo herkesin derdi paramı yani şimdi ?
kanka maalesef ki o şekilde yani bu da sonuçta onların işi para kazanmak için ellerinden gerekeni yapıyorlar emin ol onların yerinde olsan sen de aynısını yaparsın ve bir arkadaşın da dediği gibi playstation'a çıkartmak daha kolay ben de pc oyuncusuyum ve maalesef ki ben de oyunları bekliyorum maalesef ki kapitalizmin ve paranın etkileri böyle :/

Oyunların bilgisayarda kırılma tehlikesi vardır örnek TLOU unchertad serileri ve RDR1 PC'de yok çünkü şirketler oyunlarının korsan satılmasını istemiyor örnek GTA 5 konsollara 2013 de çıktı bilgisayara 2015'de çıktı.

Kapitalist sistemde paran kadar değerlisindir. Hayır kuruluşları ve bazı kar amacı gütmeyen dernekler dışındaki ticari şirketler (aslında adı üstüne ticari.) kar amacı güder ve eğer hedeflerine ulaşamazlar veya zarar ederse kapanırlar, daha doğrusu batarlar.

Demem o ki: Oyun firmaları oyunlarını çok sevdiği oyuncu kitlesi için değil kasalarını doldurmak için yapıyorlar.
Eğer bir oyun IP'sinin yeni oyunu tutmasın veya az satsın büyük ihtimal ertesi sene studiosu kapanır veya kapattırılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı