Neden beni suriyeliye benzetiyorlar?

Esat07

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi beni sürekli Suriyeliye benzetiyorlar hatta lafımı düzelteyim direk bana sen Suriyeli misin diyorlar. Yani 1 ya da 2 kişi dese kafaya takmam ama bu sayı 10, 20 ya da 30 olunca kafaya takmamak elde değil... Yani nerem benziyor ki anlamıyorum. Üstüm başım düzgün biriyim. Saçım kumral ve Amerikan tarzı ön tarafı arkaya doğru yatık ve yanlar kısa, konuşmam düzgün ve akıcı ama neden beni gören ilk başta bana Suriyeli misin diyor. Aslında doğma büyüme Manavgatlıyım. Bu sorunu çözmem lazım... Çok fazla kafaya taktım artık. Yardım edin. Ben nasıl kendimi düzeltebilirim, nasıl Türk vatandaşına benzeyebilirim?😂😂 ne yaparsam artık bir topluluğa girdiğimde bana sen Suriyeli misin lafını söylemezler... Yardım edin... Bu artık sinir bozucu bir hale dönüştü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisine böyle bir şey demek çok saçma, yaptıkları saygısızlık en başta. Dediğim gibi saygısızca ve saçma yaklaşım ama fikrimi söyleyeyim, biri öyle bir şey diyorsa konuşmadan tarzından falan yola çıkıp diyordur herhalde.

Gerçekten bilip bilmeden karşındakini böyle yargılamak kadar mülklük yok. Aslında ciddiye bile alınmaması gereken kişilikler.

Gerçek hayatta sizi heralde bu şekilde görüyorlar hocam (!)
image.png

Birisine böyle bir şey demek çok saçma, yaptıkları saygısızlık en başta. Dediğim gibi saygısızca ve saçma yaklaşım ama fikrimi söyleyeyim, biri öyle bir şey diyorsa konuşmadan tarzından falan yola çıkıp diyordur herhalde.
tarzımı nasıl yapabilirmim bilmiyorum ki yani kafama göre takılıyorum genelde dışarıya üstümde siyah kot mont, altına beyaz tişört ve siyah pantolon ayakkabı giyerim. aynı aşağıdaki resim gibi

Saç modeliniz direkt falso hocam tabi benzetirler. 😂
nası bişey yapayım. ne yakışır

Geri
Yukarı