Netflix Neden bu kadar beğeniliyor?

Hocam herşey Tiktokçulara ve sosyal medyadaki şu şekil tiplere bağlı, "Bugün markete gittim miss gibi makarna mı atıştırmalığımı aldım ohh miss evime gittim ufoyu aldım yanıma ısıtıyor battaniyeyi attım üstüme mis gibi yattım açtım Netflix'i izliyorum mis mis." .vb tiplere bağlı.

Sizin dediğiniz gibi, "Film, dizi izleme platformu" evet. Ancak Netflix ve diğer film şirketleri veya platformlar, popüler kültüre yaranmaya çalıştıkları açıkça görülüyor.

Tabii ki her filmde veya dizide bir eş cinsel asyalı siyahi bir karakter oluyor fakat bu her kitleye hitap etmek için olduğunu düşünüyorum.

Tabii ki her filmde veya dizide bir eş cinsel asyalı siyahi bir karakter oluyor fakat bu her kitleye hitap etmek için olduğunu düşünüyorum.
Her kitleye hitap etmekle ilgisi yok. Bu, çoğu filmin asıl hikayesini bozan bir şey ve bunu yapmalarının sebebi, hedefledikleri kitleleri sömürmek veya onlara yaranmak.

@Beroski diğer şirketlerde yapıyor ama Netflix kadar değil.
Popüler kültür akımı, yapacak bir şey yok.

Her kitleye hitap etmekle ilgisi yok. Bu, çoğu filmin asıl hikayesini bozan bir şey ve bunu yapmalarının sebebi, hedefledikleri kitleleri sömürmek veya onlara yaranmak.

Bilemiyorum belki benim düşüncem yanlıştır veya sizin düşünceniz yanlıştır ama her fikire saygım var haklı olabilirsiniz.

Her kitleye hitap etmek olarak görüyorlarsa bunu yazık, zenci elf yapmışlardı bir ara. Bu kadar sjw'lik sıkıyor insanı. Aynı şekilde LGBT propagandasını cidden anlamak çok güç, yani herkesin cinsel yönelimlerine saygımız var elbet. Ancak niye çoğu şirket Pride Month adı altında logolarının renklerini değiştiriyor? Yani ne gerek var? Ayrıca bazı dizi/filmlerde harbi abartılıyor, yani gözümüze gözümüze sokulmasının nedeni ne?

Geri
Yukarı