Neden bu kadar şanssız bir insanım?

Samet Erkan

Hectopat
Makaleler
1
Hayatım boyunca neyi çok istediysem, neyi çok araştırdıysam, neyi çok merak ettiysem hepsinden hüsrana uğradım. Bir teknolojik ürün alırken araştırmadan hiçbir şey almıyorum belki aylar belki haftalar boyunca araştırıp en sonunda bir ürün satın alıyorum ve o aldığım ürün sıfır bir ürün olsa dahi arızalı çıkıyor ve uğraşıyorum. Bir zamanlar kulaklık almayı çok istedim gece gündüz araştırdım ve gelen ürün arızalıydı sonra bir daha aldım ve yine arızalıydı. En sonunda almaktan vazgeçtim. Şimdi ise günlerce ekran kartlarını araştırdım, uğraştım, kurcaladım. Bir kart hoşuma gitti sahibinden en az 10 tane benchmark ve stres testi istedim gittim kendim de 1 saat test ettim ve kartı aldım. Şimdi ise kartta VRAM'den kaynaklı arctifact sorunu çıktı ve kart elimde patladı. Neden böyle oluyor anlamıyorum. Benim aksime kafasına gram bir şeyi takmayanlar insanlar her seferinde sorunsuz şekilde hayatlarına devam ediyor. Ne bileyim sen git bütün yaz canını dişine tak garsonluk yap tepsi taşımaktan günlerce belin ağrısın şu acımasız ekonomi şartlarında cebine 3 kuruş para koy. Git hayalin olan şeyleri al ve hepsi seni hüsrana uğratıp moralini mahvetsin. An itibarıyla hayattan soğudum cidden. Ailem malum şartlardan pek bir destek sağlayamıyor bütün yaz emek edip para biriktirip aldığım ekran kartı bozulsun. Artık hayattan soğuma derecesine geldim. Belki diyorsunuz abartma ekran kartı 3 k paradan ne olur, bunun için hayattan mı soğunur. Ama öyle değil işte ben 17 yaşındayım ve 3 k benim neredeyse 1 yaz çalışıp kazandığım paraydı. Öyle işte dostlar boş yere kafanızı ütülediysem özür dilerim zaten dert yanacak kimsem yok en azından yazı yazıp rahatlayayım dedim. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı