Neden büyük indirimler yapılır?

Nasıl %23 indirimle satacaklar?

Iade malları alıp satıyor olabilierler. Fiyatlar zamlanmadan toplu alıp depolamış olabilirler. Veya diğer arkadaşların dediği gibi daha hızlı elden çıkarmak için indirimli satıyor olabilirler. Hepsiburada'daki satıcılara güvenmiyorum. Bugün bir cihaz aldım. 2016 bandrollü. Halbuki en erken 2023 olması lazım. Iade yaptım. Ithalatçı firmaya göre düzenli mal gelip piyasadaki diğer satıcılara dağıtılıyormuş. Bu cihazı kim bilir ne zaman nereden buldular. Şaka gibi ortam.

2 gün önce yaklaşık %23 indirimle 6800 TL'den 5000 TL'ye düşen bir fiyatla Gigabyte B650M K anakart almıştım. Bu büyük indirimler neden olur? Ürünün hasarlı olması gibi şeyler yüzünden mi ucuza satılır?

Blackcomb komik olan bir şey mi var?

Atamanm?

Maliyeti 1000TL bile olmayan bir şeyi ciddi fiyatlara ihraç ediyorlar bu fiyatı da satıcı senden çıkarıyor. Adam normalde kâr miktarı zaten 2500TL ise öncesinden fiyatı arttırıyor sonra 1800TL düşürüyor bu da kârının sadece 200-500TL düşmesi ama satamayacağı stoku bitirmesini sağlıyor. İndirimlerde ham fiyatından indirim ve etiket fıyatından indirim diye bir ikilem var araştırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı