Neden Cin göremiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne zaman musallat oluyorlar?

Birinin sana büyü yapması lazım büyünün türlü çeşitleri var, örneğin aşk büyüsü var (adını bilmiyorum) kadınlar aşık olduğu kişiye bu büyüyü yapıyor. Onu kendine aşık edebilmek için. Bunu gerçekleştiren de Cin'ler.

Aklını kullansa yeter.

Hocam bakın siz şimdi ona Allah'a inanmadığı için laf ettiniz ya.
Daha fazla nefret etmedi Müslüman'lardan, hatta kesin şu anda nasıl Müslüman olunur diye Google'da aratıyordur.

(İslama en çok zarar verenlerin sizin zihniyetiniz olduğunu ne zaman anlayacaksınız?)

Birinin sana büyü yapması lazım büyünün türlü çeşitleri var, örneğin aşk büyüsü var (adını bilmiyorum) kadınlar aşık olduğu kişiye bu büyüyü yapıyor. Onu kendine aşık edebilmek için. Bunu gerçekleştiren de Cin'ler.
Niye kadınlar yapıyor? Ben niye yapamıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bakın siz şimdi ona Allah'a inanmadığı için laf ettiniz ya.
Daha fazla nefret etmedi Müslüman'lardan, hatta kesin şu anda nasıl Müslüman olunur diye Google'da aratıyordur.

(İslama en çok zarar verenlerin sizin zihniyetiniz olduğunu ne zaman anlayacaksınız?)
Ne diyeyim. "Knk aynen haklısın cinler vs. yok. Allah'da yok (c.c) falan mı diyeyim neyse takipten çıkıyorum ben de.

Niye kadınlar yapıyor? Ben niye yapamıyorum?
Tutan yok sen de yapabilirsin. Kadınlar genelde boş olduğu için onlar uğraşıyor.
Düzelt deyince öyle oldu.

Konyalıların genelde bencil olmasından, sorgulamamasından ve kibirli olmasından olabilir belki hocam?
Emin ol senden çok daha fazla sorgulamışımdır. Bu kadar oluşan düzenin de tesadüf olmayacağını bulmuşumdur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı