Neden CS:GO MM Rekabetçi Oynamamalısınız?

Metin Eren Türkmen

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Yer
İstanbul
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-78Eeu-vArjL-jdU5A-YvO6P-nRyQN
Maçın linkini bırakıyorum merak edenler izleyip overwatch yapabilirler özellikle karşı takımı izlesinler. Rank Global madalya, saat, güven faktörü gibi şeylerin hiçbir faydasının olmadığının kanıtı. Sadece 1 maç değil LEM ve üstünde 5 maçın 4'ü bu şekilde. Haftalık XP kasmak için girip kanser olup çıkıyorum. Düzgün bir şekilde oyun oynamak isteyen arkadaşlar varsa tavsiyemi dinleyin MM'de zaman kaybetmeyin ESEA veya FACEIT oynayın.

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-78Eeu-vArjL-jdU5A-YvO6P-nRyQN
Maçın linkini bırakıyorum merak edenler izleyip Overwatch yapabilirler özellikle karşı takımı izlesinler. Rank Global madalya, saat, güven faktörü gibi şeylerin hiçbir faydasının olmadığının kanıtı. Sadece 1 maç değil LEM ve üstünde 5 maçın 4'ü bu şekilde. Haftalık XP kasmak için girip kanser olup çıkıyorum. Düzgün bir şekilde oyun oynamak isteyen arkadaşlar varsa tavsiyemi dinleyin MM'de zaman kaybetmeyin ESEA veya FACEIT oynayın.

CS:GO'da Pro olmak için sadece silahla kafasından vuracaksın bu kadar.

Maçın linkini bırakıyorum merak edenler izleyip overwatch yapabilirler özellikle karşı takımı izlesinler. Rank Global madalya, saat, güven faktörü gibi şeylerin hiçbir faydasının olmadığının kanıtı. Sadece 1 maç değil LEM ve üstünde 5 maçın 4'ü bu şekilde. Haftalık XP kasmak için girip kanser olup çıkıyorum. Düzgün bir şekilde oyun oynamak isteyen arkadaşlar varsa tavsiyemi dinleyin MM'de zaman kaybetmeyin ESEA veya FACEIT oynayın.
Faceit'te çok fazla sorunlu tip var esea ortamı daha güzel. Kaliteli anti-vac ve İstanbul'da serveri var.

3 round izledim, dayanamayıp çıktım. Allah sabır versin gerçekten. 7 yıldır oynarım. Bu kadar net hile kullanana hiçbir maçta denk gelmedim. (Overwatch hariç)

3 round izledim, dayanamayıp çıktım. Allah sabır versin gerçekten. 7 yıldır oynarım. Bu kadar net hile kullanana hiçbir maçta denk gelmedim. (Overwatch hariç)
Dediğim gibi MM rekabetçiye sadece XP kazanmak için giriyordum son zamanlarda, onda da böyle tipler geliyor sürekli.

Geri
Yukarı