Neden erkeklere karşı bir nefret var?

• Konuyu başlatan asmsrm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 631
Benim felsefem adalet>kadın-erkek eşitliğidir. En kolayca örnek verecek olursam kadın bir adamı öldürdü burada kadın mı haklı sizce hayır. Adalet haklı yani erkek. Tam tersi durum düşünün burada kadın haklıdır. Benim felsefem budur hiç şaşmaz.

Adalet onünde herkes eşit olması gerekiyor. Ama şu an adalet önünde kadınlar daha üstün bir kadına selam bile verseniz size tecavüzcü damgası vurabilir, mahkemede ceza aldırabilir, arkadaşlarınız, aileniz bile size inanmaz hale gelebilir. Kısaca hayatınızı mahvedebilir.

Kız veya erkekler yazmak yanlış oluyor orada zeka seviyesi düşük olanlar olmalıdır bunları diyenler aptal direk zaten kendisini üstün görüyorlar ahirettede görürler artık.

Yapıyorum demedim zaten dostum benim söylediğim çoğunluğu anlattım ülkemizde zaten adalet olarak da kadını savunuyorlar ülke geneli böyle bir kadın erkek beni taciz etti dese erkek öldüresiye dövülür bunu küçükken yaşadım ilkokulda kız bana bana vurdu saçımı çekti dedi hoca beni duvara vurdu o gün çok ağlamıştım sonra kız hocaya söyledi bu olayı şaka yaptığını ve hoca kıza hiçbir şey yapmadı benden özür diledi gazoz aldı hoca.

Yapanlar için söylüyorum bende canım. Mesela bende cinsel ihtiyaçlarımı karşılıyorum ama bunu aşkım lütfen gel kulun köpeğin olurum ne istersen yaparım diyerek yapmıyorum. Misal yani.

Erkeklere karşı nefret falan yok sosyal medyada iki üç şey gördünüz diye dünyanın sonu demek değil bu çıkın artık şu kafadan.

onlar farklı bi varlık...kadın hastalıkları hastanesi diye ayrı bir hastaneleri bile var..anlayamazsın çözemezsin

Geri
Yukarı