Neden et yeriz?

Bence hayvanlar da birbirini yemesin çünkü aileleri çok üzülüyor. Tüm canlılar olarak yoga yapıp, filtre kahve içen vegan varlıklara dönüşmeliyiz.

Et yiyorum çünkü lezzetli.
Peki hayvanların bizden üstün varlıklar olduğunu düşün? Bir kişi var diye düşünelim annesi, babası, kendisi yenmeyi bekliyor önce annesi insanlar tarafından yeniliyor, katlediliyor. Affedersin dışkıya dönüşüyor o dışkı o kişinin annesi oluyor sonra kanalizasyona. Aynı şey babası içinde oluyor ne kadar çırpınsa da elinden bir şey gelmiyor ve sıra o kişiye geliyor. Bu kadar işkence çekmesine rağmen kendisini yiyen kişilerden gerekli bir sebep yerine et yiyorum çünkü lezzetli gibi bir şey duyuyor.

Hocam ben "vegan piyasası daha vahim" dediğiniz için yazmıştım. Yoksa tabiki et üretimine gelene kadar halledilmesi gereken çok mesele var.

Doğanın kanunu bu. Her ne kadar üzücü de olsa durum böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünya adil olmadı ve hiç olmayacak herkes hayatta kalmak için her şeyi yapar.

İnsanlarla hayvanları neden aynı kefeye koyuyorsun arkadaşım? Feminizmin yan çarı mı çıktı birde?
İnsan hayvandan düşünce algı ve zihinsel aktivite olarak üstündür.
O hayvanda belki başka bir hayvanı aynı şekilde öldürüp yiyecek ki bu hayvanların kendini genel olarak besleme şekli cidden biraz ciddiye alsam konuyu demek kiiii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…