Neden Everest PSU alınmaz?

Piyasası 400 TL olan PSU kendilerinde 200 TL'dir. +80 yazmasına ve ucuz olmasına kanıp alan sayısı baya fazladır. Üstünde yazan değeri veremez. Üretim yeri merdiven altıdır. Çin üretimi PSU'ı alıp üstüne kendi damgasını basar. Isınma gibi problemleri vardır. Araba piyasasına girerse Tofaş Kartal SLX'ten farkı yoktur.

Piyasası 400 TL olan PSU kendilerinde 200 TL'dir. +80 yazmasına ve ucuz olmasına kanıp alan sayısı baya fazladır. Üstünde yazan değeri veremez. Üretim yeri merdiven altıdır. Çin üretimi PSU'ı alıp üstüne kendi damgasını basar. Isınma gibi problemleri vardır. Araba piyasasına girerse Tofaş Kartal SLX'ten farkı yoktur.
Çok haklısınız onların sattığı ürünlerin hepsi çinden markasız (no name) alınıp logo bastırılan ürünler.
İnanmayanlar varsa Aliexpress'e girip oyuncu farelerine bakarak anlayabilirler.

Arkadaşımda hedef kitlesi oyuncu ekipmanı meraklısı olan çocukların aldığı dandik 30-40 liralık everest gaming mause'dan vardı. Mause cidden aşırı ağırdı ve çok merak ediyordum. Eninde sonunda ikna ettim ve mause'u parçaladık. İçinden 2 tane bildiğin demir parçası çıktı. Sırf cihazı ağırlaştırmak için içine demir koymuşlar. O gün anladım everestten birşey alınmaz. Zaten 30 liraya gaming mause olmaz

Dandik marka, dandik ürünleri sunar. PSU önemsiz bir parça gibi görünse de sistemi yürüten bileşen diyebiliriz. Böyle dandik markalara hem sistem, hem de kullanıcı teslim edilemez.

Sadece PSU'su değil, hiçbir ürününü önermiyoruz!

Vatan Bilgisayar gibi yerlerde baş taçıdır. Burdan bile kalitesizliği sahtekarlığı anlarsın. Everest = PC'nizdeki nükleer bomba. 80+ yazan modelleride varmış. İsterse gökyüzü açılsın melekler ellerinde Everest PSU'lar ile yeryüzüne insin yine kullanmam. Ne mal olduklarını aldığım ilk PC'deki Everest PSU patlayıp anakartı elime almamla anlamıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı