Neden Faceit?

Faceit Premium kullanıyorum, daha önce duo girdiğimiz için 3 kişi katılıyordu takımımıza. %50 troll %50 normal insanlar geliyordu. 3 kişi olduğumuz zaman Premium maç aratıyoruz, eğer 5 olursak mecburen normal maç aratıyoruz. Bu hesabımda 500e yakın önceki 2 hesabımla birlikte 3000e yakın maç yaptım. Bu istatistiklere göre sana şöyle söyleyebilirim; maç başına hile gelme olasılığı %30. %70 temiz oyun gelir. Fakat bu %70 içerisinde troll de var oyundan çıkan da olabiliyor. Ama Premium maç arattığın zaman genelde herkes kazanmak için savaşıyor. Sadece takımla iyi geçinmen, dediklerini yapman, onların da senin dediklerini yapması gibi basit şeylerle win alabiliyorsunuz.

Eğer 1-3 level arasında isen ve solo oynuyorsan mmden farkı 128 tick server, elo sistemi ve hızlı maç bulması onun dışında bir farkı yok bence halihazırda bu durumda olduğumdan biliyorum.

Eğer 1-3 level arasında isen ve solo oynuyorsan mmden farkı 128 tick server, elo sistemi ve hızlı maç bulması onun dışında bir farkı yok bence halihazırda bu durumda olduğumdan biliyorum.
Hocam yaşın kaç? Yaş benim için çok önemli değil aslında ama eğer ciddi kasıyorsan, beraber kasabiliriz. Bende 3-4 arasında gidip geliyorum sürekli daha 1200 elo üstüne çıkmak nasip olmadı. Solo çok zor.

Hocam yaşın kaç? Yaş benim için çok önemli değil aslında ama eğer ciddi kasıyorsan, beraber kasabiliriz. Bende 3-4 arasında gidip geliyorum sürekli daha 1200 elo üstüne çıkmak nasip olmadı. Solo çok zor.

Yaş 19 ama maalesef şu an oyun oynayamıyorum bu yıl sınava gireceğim. https://turkishcommunity.pro/davet bu linkden TCL ye katılabilirsin sakın solo oynama zamanına yazık.

Face IT'de çok troll vardır, ama takım bulup girer isen senin için çok iyi olur. 64tick'de mermiler hiç gitmez, 128 tick mermi çok iyi gider ve ping derdin olmaz.

Oynaman için sebep; Face IT'de TurkishStarsLeague diye bir Hub var orası türk hub'u, oraya 4.99$ ile üye olup oynayabilirsin kendi seviyende iyi oynayanlarla 10 level'e kasabilirsin (Tavsiyem) :)

Bana gore tek avantajı 128 tick olması. 3-4 level arası gidip geliyoruz. Arada giriyoruz genelde 3-4 kişi giriyoruz takımımız tam 5 değil. Gelen 2 kişi mikrofonu olmasına rağmen konuşmuyor. Bu beni çıldırtıyor. Faceit'de cidden çok gördüm. Mikrofonu var ama embesil konuşmuyor Info vermiyor bile bile. Kardeşim oynamayacaksan düzgün girme bizi kanser etme annenin kulakları çınlamasin. Ama yok nerde kötü oynayan trol cart curt illa bana bir denk gelmesi lazım yoksa olmuyor. Yani işin kisasi öyle çok iyi bir ortamı yok sadece mm'den biraz daha iyi bir ortamı var. Bak mm'den iyi bile diyemiyorum bana gelen oyuncular yüzünden. Biraz diyebiliyorum anca. 1 yıldır atıyorum bu arada faceit. Yani işin kisasi 5 kişi ol öyle gir.

Çünkü trol dediğimiz oyuncu yok, hile yok denecek kadar az, herkes ne yapması gerektiğini biliyor 128 tick server, daha az ping gibi şeyler aklıma gelen şimdilik bunlar :)
2021'de cevap vermek garip olur.Ama (faceitte trol dediğimiz oyuncu yok).Bu cümleyi lütfen inceler misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı