Neden forumdaki çoğu üyenin profil fotoğrafında güzel hanımefendiler var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütün güzel kadınları seviyorum, hayatımdakilere dokunuyorum, ulaşamadıklarımı da profilimde yaşatıyorum bro. Bunları yapamayıp bi de Yılmaz Özdil gibi satır satır emojiyle gülmeye çalışıyorsan bence sana yazık 💞
Emoji koyuyorum çünkü emoji yanlış üslubun düzelticisidir. :)
Kırıcı olsanız bile sonuna koyulan bir gülen surat karşı tarafı kırmaz. Siz kırılmayın diye demiştim bana hava hoş. :) :) :)
Bu da ufak bir sosyolojik bilgi olsun size. :)

Bütün güzel kadınları seviyorum, hayatımdakilere dokunuyorum, ulaşamadıklarımı da profilimde yaşatıyorum bro. Bunları yapamayıp bi de Yılmaz Özdil gibi satır satır emojiyle gülmeye çalışıyorsan bence sana yazık 💞

Laetitia Casta kendisi bro 💞

Yani önce birine taptığını söyleyip, sonra felsefe yapmanız kadar komik bir şey yok.

Emoji koyuyorum çünkü emoji yanlış üslubun düzelticisidir. :)
Kırıcı olsanız bile sonuna koyulan bir gülen surat karşı tarafı kırmaz. Siz kırılmayın diye demiştim bana hava hoş. :) :) :)
Bu da ufak bir sosyolojik bilgi olsun size. :)
Benim için internetin başından kalktığım an yoksun kardo, sanal çar tarafından kırılacak kadar ciddiye alma hayatı, abi tavsiyesi sana. İyi niyetinden öpüyorum, büyürken saflığını bozma hiç 💞

Güzele bakmak sevaptır(!)
Şaka bir yana Allah böyle bir güzellik verince insana bize de profil fotoğrafı yapmak düşüyor.

Benim için internetin başından kalktığım an yoksun kardo, sanal çar tarafından kırılacak kadar ciddiye alma hayatı, abi tavsiyesi sana. İyi niyetinden öpüyorum, büyürken saflığını bozma hiç 💞
Siz de sanal çar olan bu informel grup içinde büyüklük taslayıp, abazalığınızı yansıtmayın efendim. Kim hangi hayatı yaşıyor bilemez kimse burada. Ben 43 yaşında aile kurmuş bir kadınım belki değil mi? :)
Hayırlı günler dilerim. 🙋‍♂️

Bağımlılık yaptı onun için koydum.

Konuyu takmıyordum neredeyse taraf değiştirmeme neden oluyorsunuz dediğiniz şeyler çok saçma.

Ayrıca 30 yaşında olduğunuza emin misiniz ben pek değilim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı