Neden General Mobile Fazla Olumsuz Tepki Alıyor?

@HABAR bana 8.1 gelmedi, zaten aldığımda 8 ile gelmişti. Biraz yakın zamanda sıfır almıştım.

Marka takıntısı başka birşey değil.
İnsanlara 'geri kafalı' deme hakkını kendinizde nasıl buluyorsunuz ? Ayrıca burada nereden kötü olduğunu anlattığımız halde hala körü körüne markayı savunmanız bizlere acaba sizde mi bir sorun var diye sorgulatmıyor değil.

Daha önceki konuna yazdığım mesaji alıntılasam yeterli olur galiba.
O kadar yazmamıza rağmen ikna olmamışsın. Yahu diyoruz ki adamlar konkordato ilan etti. Batıyorlar batıyorlar adamlar. Batan firmadan niye ürün alıyorsun? Hiç bir desteği kalmayacak alacağın telefonun.

çoğu kişi zaten kullanmadığı halde kötülüyor markayı ve telefonlarını sizin de buna hakkınız yok!

Tamam, siz haklısınız uzatmayacağım konuyu.

Yahu keyfimizden mi yerden yere vuruyoruz? Sanki adamlar da bi halt başardılar da biz önlerine taş koyuyoruz. Bir-iki modeli dışinda hepsi klon telefonlar. Çinden alıp etiket basıyorlar. Bu mu bir şey başarmak?
Bence General Mobile altın çağını akıllı telefonlara geçmeden önce yaşadı. Destek verilse yine iyi yerlere gelir bence.
Destek verilse GM için kısmı başlı başına çok büyük bir problem zaten.
Buyrun, batan firmadan ürün alın. Devam edin...
marka takıntısı başka birşey değil geri kafalılık.

o paraya gidelim samsung galaxy a01 alalım demi 16gb depolama 1 gb ram

çoğu kişi zaten kullanmadığı halde kötülüyor markayı ve telefonlarını sizin de buna hakkınız yok!
Ben bu mesajları şu anda General Mobile GM8 kullanarak atıyorum. Leş gibi telefon işte. Daha önce çevremdekilerin bir çoğu da GM kullandı. Ne halt olduğunu biliyorum yani. Asıl geri kafalı olmak demek sizin gibi "Yerli Malı" ayağına Çinden etiket basıp telefon satarak müşterileri ayakta dolandıran firmayı savunmak olur.

daha ne olduğunu bilmiyorsun. Parçalar yurt dışından gelir burada montaj yapılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…