Neden General Mobile Fazla Olumsuz Tepki Alıyor?

Marka takıntısı başka birşey değil.
İnsanlara 'geri kafalı' deme hakkını kendinizde nasıl buluyorsunuz ? Ayrıca burada nereden kötü olduğunu anlattığımız halde hala körü körüne markayı savunmanız bizlere acaba sizde mi bir sorun var diye sorgulatmıyor değil.

Daha önceki konuna yazdığım mesaji alıntılasam yeterli olur galiba.
General Mobile GM 8 kullanan biri olarak @astegon arkadaşımıza %101 katılıyorum. Yerli telefonmuş falan... İnsanları ayakta dolandırıyorlar resmen. Nerenin yerlisi bu anlamış değilim. GM telefonların %90'ı klon telefonlar. Çinde farklı marka adı altında birebir aynısını bulabilirsiniz.

Adamlar öyle bir marka ki çok fazla şikayet almaları üzerine daha fazla almamak için Facebook sayfalarını kapatmışlardı.

Ben ilk aldığımda telefonda Whatsapp kullanamadım. General Mobile telefonlarda WP çöküyordu. 1 ay boyunca güncelleme getirmediler bu soruna. Koskoca 1 ay WP kullanamadık.

Ayrıca General Mobile telefonlar güya Android One kapsamında olmasından dolayı Android güncellemelerini ilk bizim almamız gerekiyordu. Ama ne hikmetse Android 11 Betası çıkmışken biz daha Android 10Q güncellemesini alamadık.

Eski telefonlarından hiç bahsetmeme gerek yok. Her tarafı arıza çıkarıyordu. Çevremdekilere almayın dememe rağmen aldılar. Şarj soketi, şebekesi, Wi-Fi her şeyi ...

Bu daha ufak bir kısmı. Arayüz problemlerinden hiç bahsetmeyeyim bile. Arda arkası saf Android olmasına rağmen...

Zaten en son konkordato ilan etmişlerdi...
O kadar yazmamıza rağmen ikna olmamışsın. Yahu diyoruz ki adamlar konkordato ilan etti. Batıyorlar batıyorlar adamlar. Batan firmadan niye ürün alıyorsun? Hiç bir desteği kalmayacak alacağın telefonun.

İnsanlara 'geri kafalı' deme hakkını kendinizde nasıl buluyorsunuz ? Ayrıca burada nereden kötü olduğunu anlattığımız halde hala körü körüne markayı savunmanız bizlere acaba sizde mi bir sorun var diye sorgulatmıyor değil.
çoğu kişi zaten kullanmadığı halde kötülüyor markayı ve telefonlarını sizin de buna hakkınız yok!

GM 5 Plus kullanıyor annem, çıktıktan sonra iki sürüm güncelleme aldı, zamanına göre iyi telefondu örneğin. Şarj soketi kırılmıştı, garanti dahilinde yapıldı, serviste herhangi bir sorun çıkmadı. Ama şu anda pek bir avantajı bulunmuyor markanın.

Zaten ülkede birisi bir adım atmak istese önüne taş konur, o adımı ne kadar düzgün attıklarını da tartışmak lazım ama birilerini yerden yere vurmak hoşlarına gidiyor bazılarının.
Yahu keyfimizden mi yerden yere vuruyoruz? Sanki adamlar da bi halt başardılar da biz önlerine taş koyuyoruz. Bir-iki modeli dışinda hepsi klon telefonlar. Çinden alıp etiket basıyorlar. Bu mu bir şey başarmak?
Bence General Mobile altın çağını akıllı telefonlara geçmeden önce yaşadı. Destek verilse yine iyi yerlere gelir bence.
Destek verilse GM için kısmı başlı başına çok büyük bir problem zaten.
Bende GM5 vardı ilk çıktığı zaman almıştım. Hala bu telefonu kullanıyorum daha yeni ilk defa şarj soketi bozuldu onun dışında bir sıkıntı yaratmadı bana ama artık telefonu değiştirmem lazım bende GM20Pro almayı düşünüyorum.
Buyrun, batan firmadan ürün alın. Devam edin...
marka takıntısı başka birşey değil geri kafalılık.

o paraya gidelim samsung galaxy a01 alalım demi 16gb depolama 1 gb ram:)

çoğu kişi zaten kullanmadığı halde kötülüyor markayı ve telefonlarını sizin de buna hakkınız yok!
Ben bu mesajları şu anda General Mobile GM8 kullanarak atıyorum. Leş gibi telefon işte. Daha önce çevremdekilerin bir çoğu da GM kullandı. Ne halt olduğunu biliyorum yani. Asıl geri kafalı olmak demek sizin gibi "Yerli Malı" ayağına Çinden etiket basıp telefon satarak müşterileri ayakta dolandıran firmayı savunmak olur.

Yahu keyfimizden mi yerden yere vuruyoruz? Sanki adamlar da bi halt başardılar da biz önlerine taş koyuyoruz. Bir-iki modeli dışinda hepsi klon telefonlar. Çinden alıp etiket basıyorlar. Bu mu bir şey başarmak?

Destek verilse GM için kısmı başlı başına çok büyük bir problem zaten.

Buyrun, batan firmadan ürün alın. Devam edin...

Ben bu mesajları şu anda General Mobile GM8 kullanarak atıyorum. Leş gibi telefon işte. Daha önce çevremdekilerin bir çoğu da GM kullandı. Ne halt olduğunu biliyorum yani. Asıl geri kafalı olmak demek sizin gibi "Yerli Malı" ayağına Çinden etiket basıp telefon satarak müşterileri ayakta dolandıran firmayı savunmak olur.
daha ne olduğunu bilmiyorsun. Parçalar yurt dışından gelir burada montaj yapılır.

daha ne olduğunu bilmiyorsun. Parçalar yurt dışından gelir burada montaj yapılır.
Değil. Asıl siz bilmiyorsunuz. 2 model hariç kalanların tamamı klon telefonlar. Çindeki "Hazır yapılmış" dandik telefonlara General Mobile etiketi basıp satıyorlar.

Bilmiyorsanız bilmiyorum deyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı