Neden hâlâ CS:GO oynuyorsunuz?

Rus'larla ne güzel sohbet ediyoruz işte çok eğlenceli oyun(!)
Bana neden hiç hile gelmiyor? 30 maçın anca 1-2'sinde geliyor. Rankım Keleş 2 ile Çift keleş arası.
Prime isen gelmez

Yakın bir arkadaşla yoldaş modunu oynamak çok güzel oluyor. O da ben de operasyonlar oynadığımız ve "5 yıllık oyuncu" jetonumuz olduğu için karşımıza hile gelmiyor hiç.

20 senede üzerine grafik harici birşey katmamış bir oyundan bahsediyoruz.
Aynı noktadayız. Geçen hafta artık kırılma noktasına ulaştım CS deki ilk ve son rage quit imi gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Genelde rütbeli maçlarda ne olursa olsun maçı terketmemeye özen gösteririm. Fakat 20 senedir bir arpa boyu yol alamamış bir oyuna niye sınırlı zamanımı harcıyorum diyerek kapattım ve sildim. Genel kitle ilgisini kaybetmesin diye ufak ufak mekaniklerle oynamaktan başka bir geliştirmeye cesaret edemedikleri, 3 kuruşluk adamların yazdığı basit hile yazılımlarına dahi engel olamayan bir sistemden kurtulmuş olmanın keyfini yaşıyorum.

Düşük veya yüksek bütçeli bir sürü alternatifi de bulunmasına rağmen insanların (ben dahil) itinayla bu oyuna saplanıp kalması bana uzun süredir çok mantıksız geliyordu zaten. Arkadaşlarla arada goygoy yapmak için gireriz diye kenarda tutuyordum. Ama ona bile tahammül edemiyorum artık. O 1-2 saatlik eğlenceyi size zehir edecek beceriksiz bir yaşam formu hem zamanınızı çalıyor, hem sinirleniyorsunuz falan... Gerçekten hiç gerek yok

Sık sık nükseden bir çeşit kanser olarak görüyorum CS'yi Bakalım bu sefer ne kadar dayanabileceğim.

İnsanların her ağzından çıkanı uygulamak zorunda değilsin biliyorsun değil mi? İlk mesajımın son cümlesi gayet anlaşılır oysa ki. Ben bu konuda fikirlerimi belirttim ve söylediklerimin de arkasındayım. Çünkü gelip buraya olmayan bir şeyi yazmadım. Bana hak veren insanlar olduğu gibi yapımcıya sert bir üslup ile yaptığım sitemi üzerine alınan arkadaşlar da oldu. Sevdiğin bir şarkıya, filme, diziye zaman kaybı diyen birini gördüğünde aynı şekilde agresifleşiyor musun? Ki ben oyunun oynanışına vs. laf attığımı da hatırlamıyorum.

Kimse sana saldırmıyor sakin ol, ben de sadece fikrimi belirttim, sana katılmayan insanları sana saldıran insanlar olarak düşünmen mantıksız.
"Sherlock Usman Aga" isimli üyeye yanıt vermiştim. Sanırım moderatör mesajımı düzenlemiş, kime yanıt verdiğim belirsiz gözükmüş bu yüzden. Yanlış anlaşılma olmuş, sizin mesajınıza herhangi bir şey yazmadım.

Bakın yazım sadece size değil bunu yapan herkese.
Ben bu oyundan keyif alıyorum ve siz gelmiş oyunu gömüyorsunuz en sonda ise "yapmayın" gibi kelimeler kullanıyorsunuz insanların bunu demelerinden bıktım.
Biraz sert olabilir haklısın sinirli bir zamanda yazdım sanırım.
Eğer kırıcı olduysa özür diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…