Neden herkes mutsuz?

Verilen bir ton ödev + uzakten eğitimden bir halt anlamama + okullar açılınca yapılacak sınavların stresi + geçim sıkıntıları + ırkçılık + Virüs+ tüm günümün bilgisayarda geçmesi sonucu oluşan göz ağrıları +++++++++++

Irkçılık?

En basit hobilerimizi gerçekleştiremiyoruz ekonomik y..k gibi kısaca. Bisiklet almak istesem en kötü tourney setli bisiklet 4000 tl olmuş,bilgisayara bi ekran kartı alıcam 1 senedir para denkleyemedim tam denkledim dedim stoklar azaldı fiyatlar uçtu.

Siyahilere karşı yapılan ırkçılıklar (genelde ABD'de oluyor ama yinede üzüyor beni) , Türk'ün Kürt'e Kürt'ün Türk'e karşı yaptığı ırkçılıklar. Türkiye'de karşılaştığım en büyük ırkçılık masum, günahsız Kürtlere ve Türklere yapılan ırkçılıklar. Yüzyıllardır beraber yaşayan iki ırkın sürekli birbirine laf attığını görmek beni üzüyor.

Anladım hocam.

Neyse umrumda değil yemek yemeyeyim aç kalayım ama reis mutlu yaşasın. Benim vergilerim ile sarayında bol yağlı ultra lüks İskoç ineğin bifteğini yesin. Asla vazgeçmem reis sevdasından çünkü ben süzme bi salagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…