Neden hoşlandığım kişiler tarafından arkadaş olarak görülüyorum?

caroncost25

Decapat
Daha fazla  
İlk kez lisede aşık oldum, açıldım ve boom! Friendzone'daymışım. Üstüne kız ilgimi ve sevgimi yıllarca kullandı. Sırf bir insan olarak sevip saygı duyduğum için buna da izin verdim ve iyi niyetimden ötürü kullanıldığımı geç anladım.

Lise sonda dershaneden birinden hoşlandım ve boom! 7000 kişinin izlediği canlı yayında sevdiğimi söylediğim kızdan bir friendzone daha.

Üniversitedeyim. Hoşlandığım kız var, konuşuyoruz falan ve her şey yolunda derken en basit şeyde bile sürekli kankam diyor. Her mesajın sonunda bir kankam.

Gerçekten neden olmuyor ya? Ya bir de hepsi gözümün önünde başkalarına gitti. Sorsak hepsine göre tanıdıkları en zeki, en romantik erkek benim. Hepsine göre boyum kısa olsa bile iyi bir giyimim ve tarzım var vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü açılmak, teklif etmek diye bir şey yok.

Gösterdiğiniz yakın ilgiden ve samimiyetten olabilir. Herkese karşı aşırı ilgi ve samimiyet göstermeye gerek yok. Kızların erkekleri kanka olarak elinde tutma sebebi de bu. Çoğunluğu erkekleri bedava ilgi kaynağı olarak görüyor da gösterdiğin ilginin karşılığını alamıyorsan çekeceksin, bu kadar basit. Sonralardan geleceği ilk kapı tekrardan siz oluyorsunuz, bu sefer de tekmeyi siz basacaksınız.

Hocam bir şey soracağım acaba siz kızlar ile konuşmaya çalışırken arkadaşçıl bir muhabbet etmediğinize emin misiniz?
Kızın yanına ilk gittiğinde "ıı şey selam ya rahatsız etmiyorum dimi" tarzında senin deyiminle "arkadaşça" yaklaşırsan kız direkt "ucubeye bak" der içinden.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam aşırı ilgi vermek bence de saçma ama bu arkadaşın yapma sebebi kızlara muhtaç olması. Muhtemelen tipi kızların beğeneceği cinsten değil. Yani sadece ilgi vermeyi bırakırsa konuştuğu birkaç kız da onunla konuşmayacak. Lakin ordan gelen zamanla kendini geliştirirse sorunu çözer.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam aşırı ilgi vermek bence de saçma ama bu arkadaşın yapma sebebi kızlara muhtaç olması. Muhtemelen tipi kızların beğeneceği cinsten değil. Yani sadece ilgi vermeyi bırakırsa konuştuğu birkaç kız da onunla konuşmayacak. Lakin ordan gelen zamanla kendini geliştirirse sorunu çözer.
Evet game öğrenip talepkar olmaktansa kendini geliştirip sana gelen teklifleri değerlendirmek çok daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı