Neden Izoly tercih edilmemeli?

Merhabalar, bana neden Izoly markasını önermediğinizi söyler misiniz? Doğru düzgün parçaları seçerseniz adamlar kurup gönderiyor. Ekipman ve monitörleri es geçiyorum. Kendi markaları olan kasa ve PSU'yu vasat olarak nitelendirdiğimizde sırf bu yüzden böyle bir kurumsal markayı linçlemek saçma geliyor. Ya da ben yanlış düşünüyorum. Bu markanın artı ve eksi yönlerini söyler misiniz?

Hocam sitesindeki açıklamada yazan şey şu, ''Eğer stok kalmadıysa yerine başka bir parça gönderilebilir''. Yani bu demek oluyor ki Ryzen 5 3600 kalmadıysa yerine İ3 8100 gönderebilirler.

RGB koyarak, 10 yıllık işlemcileri yeni gibi satıyorlar. İ7 diye aldığınız sistem, 10 yıllık. PSU zaten çok kalitesiz. O yüzden alınmamalı.
Hocam tamam da Vatan'da da 10 yıllık işlemciler var. Vatan kalitesiz mi oluyor? Bu alıcının sorunu bana kalırsa.
Hocam sitesindeki açıklamada yazan şey şu, ''Eğer stok kalmadıysa yerine başka bir parça gönderilebilir''. Yani bu demek oluyor ki Ryzen 5 3600 kalmadıysa yerine İ3 8100 gönderebilirler.
Eğer öyle bir zavallılık yapmışsalar ya da yapıyorlarsa sonuna kadar vasatlığı hak ediyorlar.

Hocam tamam da Vatan'da da 10 yıllık işlemciler var. Vatan kalitesiz mi oluyor? Bu alıcının sorunu bana kalırsa.

Eğer öyle bir zavallılık yapmışsalar ya da yapıyorlarsa sonuna kadar vasatlığı hak ediyorlar.
Bu konuda bilgisiz insanları kazıklamak asıl amaçları.

Merhabalar, bana neden Izoly markasını önermediğinizi söyler misiniz? Doğru düzgün parçaları seçerseniz adamlar kurup gönderiyor. Ekipman ve monitörleri es geçiyorum. Kendi markaları olan kasa ve PSU'yu vasat olarak nitelendirdiğimizde sırf bu yüzden böyle bir kurumsal markayı linçlemek saçma geliyor. Ya da ben yanlış düşünüyorum. Bu markanın artı ve eksi yönlerini söyler misiniz?
İşlemci olarak eski i5 veya i7 işlemcileri koyup bilmeyen insanları kazıklıyorlar.Güç kaynağı canlı bomba gibi olur genelde ve ayrıca normalde olması gereken fiyatının 2 katına satıyorlar

1. Ürünleri kalitesiz ve sürekli sorun çıkarıyorlar.
2. Ömürleri çok uzun değil.
3. Saçma sapan rezalet sistemlere ışıqlı mışqlı kasa ekleyip sözde gamer kasası diye 14 yaşındaki çocukları kandırıyorlar.

Daha geçen bir vaka yaşanıyordu technopat ahalisi kurtardı kullanıcıyı. Sistemin açıklamasına sadece i7 işlemcili oyun bilgisayarı yazmışlar. Kullanıcı da almadan önce technopata sorayım demiş. Sisteme bi baktık İ7 işlemci ama 1. nesil, ekran kartı desen yerleri öpüyor. Allahtan kullanıcı Tehnopata yazmış almadan önce. Yoksa bir kullanıcı daha pişmanlığa doğru gidiyordu.

Geri
Yukarı