Neden kadınlar kendini erkeklerden üstün görüyor?

Bunun evrimsel sürece kadar yolu var. Şu an ayrıntılı yazamayacak kadar meşgul durumdayım ama evrimin bize getirdiği özelliklerden biri de bu. Erkek olan varlık kadını elde etmek için çaba gösterir.

Böyle saçma düşünmeyin.

İnasnın beyni diğer canlılardan üstün bu yüzden her insan istediğini yapabilir kadın bile erkek işlerine giriyorsa neden ilk adımı o atmasın ne de olsa erkek-kadın eşitliği var.

Siz tam olarak nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama hiç çevremde kendini erkeklerden üstün gören bir kadın görmedim.
Kendini erkeklerden üstün görüyor demek istemedim. Neden kendilerini Allah gibi tek zannediyorlar? Elimi sallasam ellisi dedikleri yalan değil çünkü. Dünya kadın dolu.

Hocam Instagram Twitter gibi sosyal medyalar dolu.
Orası adı üstünde sosyal medya, insanlar orada gerçek hayatlarını temsil etmiyorlar kimisi eğlenmek için kimisi vakit geçirmek için giriyorlar. Gerçek hayatta kimse öyle sosyal medyada attığı tweet gibi yaşamıyor.
Neden kendilerini Allah gibi tek zannediyorlar?
Bunu da hiç çevremde gözlemlemedim.

Orası adı üstünde sosyal medya, insanlar orada gerçek hayatlarını temsil etmiyorlar kimisi eğlenmek için kimisi vakit geçirmek için giriyorlar. Gerçek hayatta kimse öyle sosyal medyada attığı tweet gibi yaşamıyor.

Nerede yaşıyorsunuz?

Olabilir hocam haklısınız.

Geri
Yukarı