Neden Kimse Lenovo Tercih Etmiyor ?

Bizim insanlarımız bir şeyleri deneyimlemeden, sağdan soldan duydukları bilgiler ile konuşuyorlarda onun için. Şirkette bir kaç tane var Lenovo laptoplar, masaüstleri. Şuana kadar sıkıntı çıkarını olmadı daha. Hatta şöyle söyliyeyim Hp Elitebook serilerileri daha çok sıkıntı çıkarıyor. Lenovo zannedildiği gibi dandik bir marka değildir.

Herşeyin olduğu gibi Lenovo firması' da Çinli bir kuruluştur, fakat bilinenin aksine laptop' ları ve diğer pc' leri kaliteli ve sağlamdır, Ülkemiz insanlarında şöyle bir ön yargı vardır çin malı olduğunu duyunca hemen aman aman yaparlar, halbuki bilmezler çin malı olsa bile onun' da kaliteli' den kalitesize doğru gittiğini. Diğer marka laptop' ların iç parçalarının çoğuda çin malı ve çinde üretiliyor, Asus olsun, Acer olsun hepsi çin malı. Ben şahsen 4 seneden beri Lenovo kullanıyorum ve şuana kadar' da hiçbir sıkıntı yaşamadım, değiştirmelerimi' de arızadan dolayı değil aldığım sistemin zaman içinde eskimesinden dolayı yaptım çogu kez. Artı Lenovo firması İBM markasının devamıdır, ibm kapandığı için Lenovo firması onu devir aldı ve ibm ' in sağlamlığını' da arkasına alarak gücüne güç kattı diyebiliriz. Sözün özü hiçbir şekilde düşünmeden gözünüz kapalı Lenova markasını tercih edebilirsiniz. Saygılar.

Herşeyin olduğu gibi Lenovo firması' da Çinli bir kuruluştur, fakat bilinenin aksine laptop' ları ve diğer pc' leri kaliteli ve sağlamdır, Ülkemiz insanlarında şöyle bir ön yargı vardır çin malı olduğunu duyunca hemen aman aman yaparlar, halbuki bilmezler çin malı olsa bile onun' da kaliteli' den kalitesize doğru gittiğini. Diğer marka laptop' ların iç parçalarının çoğuda çin malı ve çinde üretiliyor, Asus olsun, Acer olsun hepsi çin malı. Ben şahsen 4 seneden beri Lenovo kullanıyorum ve şuana kadar' da hiçbir sıkıntı yaşamadım, değiştirmelerimi' de arızadan dolayı değil aldığım sistemin zaman içinde eskimesinden dolayı yaptım çogu kez. Artı Lenovo firması İBM markasının devamıdır, ibm kapandığı için Lenovo firması onu devir aldı ve ibm ' in sağlamlığını' da arkasına alarak gücüne güç kattı diyebiliriz. Sözün özü hiçbir şekilde düşünmeden gözünüz kapalı Lenova markasını tercih edebilirsiniz. Saygılar.

Ben de senin gibi düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Perfonmans konusunda Lenovo üst düzey ürünler çıkardı mı bilmem ama ben Lenovo R60 kullanıyorum kaç senelik notebook hale iş yapıyor. :D Hatta bağzı yeni çıkan notebooklardan bile işlemcisi halen iyi ve hızlı.:neo:

Yani sonuç olarak Lenovo kullanıyorum ve beni yarı yolda bıraktığını pek söyleyemem sağlam ve kaliteli bir marka.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı